X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Тероризм

Завантажити презентацію

Тероризм

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Визначення поняття “тероризм” є питанням проблемним, оскільки в наш час існує понад 100 визначень цього явища, однак жодне з них не підтримане міжнародною спільнотою як загальновизнане.

Слайд 3

Терори зм (від лат. terror жах) — суспільно небезпечна діяльність, яка полягає у свідомому, цілеспрямованому застосуванні насильства шляхом захоплення заручників, підпалів, убивств, тортур, залякування населення та органів влади або вчинення інших посягань на життя чи здоров'я ні в чому невинних людей або погрози вчинення злочинних дій з метою досягнення злочинних цілей.

Слайд 4

Необхідно розрізняти два споріднених, але різних, поняття — терор і тероризм.

Слайд 5

Терор — це насилля влади з її державним апаратом проти народу з метою придушення не тільки опозиції, але й всього загалу, з метою викликати жах і залишити думки про спротив. Іншими словами, терор — це насилля з боку сильного.

Слайд 6

Вперше системний політичний терор було розгорнуто якобинцями під час Французької революції.

Слайд 7

Терористичні акти — вбивства, поранення, викрадення, погрози та деякі інші акти насильства, які готуються організаціями й здійснюються окремими особами стосовно державних або громадських діячів, супроводжують розвиток сучасного суспільства

Слайд 8

Історія знає чимало таких злочинів: вбивство Авраама Лінкольна та Джона Кеннеді — 16-го та 35-го президентів США, прем'єр-міністра Індії Р. Ганді, прем'єр-міністра Ізраїля І. Рабіна та інших.

Слайд 9

Різновиди тероризму

Слайд 10

Add Your Title Добивається ліквідації парламентської демократії і запровадження авторитарного режиму, тобто диктатури. Праві групи одночасно протидіють “новим лівим” (наприклад, так було в Італії). може мати також політичну мету — захоплення влади в державі (спроби колумбійської наркомафїї). організатором акцій виступають секретні служби держав-противників. (для прикладу, терористичні групи радянських спецслужб, що вирізували населення, зокрема польське, в районах дій УПА).

Слайд 11

Заходи проти тероризму Однією з перших була укладена 29 квітня 1958 року багатостороння Женевська конвенція про відкрите море, яка містила ряд статей про боротьбу з тероризмом у відкритому морі — піратством.

Слайд 12

26 січня 1977 року в Страсбурзі, після детального обговорення питання в органах Європейської ради, була підписана конвенція про боротьбу з тероризмом.

Слайд 13

При ООН з 1973 року діє спеціальний комітет з тероризму, який працює, в основному, у трьох напрямках: Виявлення та вивчення причин, що породжують тероризм; Вироблення та узгодження правових норм;

Слайд 14

Теракти Геополітичний теракт 11 вересня 2001 р. у США Теракт 23-26 жовтня 2002 р. у Москві Теракт 24 липня 2004 р. в Росії Теракт 1-3 вересня 2004 р. у Беслані (Північна Осетія, Росія)

Слайд 15

78, 5 % українського населення вважають себе назахищеними від терористичних актів (2009 рік – центр Разумкова) , 2008 рік – 84, 5%.

Слайд 16

За висновками британськаої консалтингової компанії Maplecroft Найбільш небезпечними державами світу є Ірак, Афганістан, Пакистан, Сомалі, Ліван, Індія, Алжир, Колумбія, Таїланд і Філіппіни. Найбезпечніші з точки зору терористичних загроз - Німеччина, Канада та Австралія.

Слайд 17

Слайд 18

Останні декілька років у світі пройшли під прапором боротьби з тероризмом. На це виділялися величезні кошти, влаштовувалися війни, люди втрачали і отримували посади, положення, гроші. Але чи небезпечний тероризм насправді?

Слайд 19

Графічне порівняння причин смертності в США з 2001-2005 рік

Слайд 20

Для порівняння, внаслідок терору з 2001-2005 рік загинуло 3000 чоловік, а скажемо від куріння 2.5млн і 3млн від хвороб серця.

Слайд 21

Мета даної схеми показати альтернативну точку зору, і подолати страх перед терором (а страх, до речі, це їхня мета).

Слайд 22

Якщо хтось ще продовжує боятися, пам'ятайте, у Вас на багато більше шансів отримати цеглиною по голові, або бути збитим трамваєм, ніж загинути внаслідок терору. Миру Вам

Слайд 23

Лучшая борьба с террором - убить террориста в себе. (Ольга Муравьева) Всякое насилие, все мрачное и отталкивающее свидетельствует не о силе, а об ее отсутствии.(Р. Эмерсон) Только гнев и страх заставляют применять насилие.(Ф. Бэкон) Фанатики готовы уничтожить мир, чтобы спасти его от того, чего они не понимают.(Мариан Добросельский)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне