X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Різьблення по дереву"

Завантажити презентацію

"Різьблення по дереву"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Різьблення по дереву

Слайд 2

Рі зьблення по де реву— вид декоративно-прикладного мистецтва (також різьблення є одним з видів художньої обробки дерева поряд з випилюванням, токарною обробкою)

Слайд 3

Різьблення по дереву це мистецтво, яким славилися стародавні слов'яни ще в XI столітті. Проте саме мистецтво виникло набагато раніше. Різбленням прикрашалися трони єгипетських фараонів, вікінги гойдали своїх дітей в різблених колисках, уФранції різьблення по дереву стало невід'ємною частиною бароко.

Слайд 4

Найдавніші пам'ятки народного мистецтва на території сучасної України, що дійшли до нас, належать до епохи палеоліту (20 тис. років до н. е.). Це вироби з кістки, оздоблені різними геометричними мотивами.

Слайд 5

Чіткої класифікації немає, оскільки в одному і тому ж виробі можуть поєднуватися різні види різьблення. Умовно можна виділити три основні типи: Наскрізна (ажурна) різьба (сюди відноситься пропилювання і прорізна різьба). Глуха різьба (всі підвиди рельєфної і плоскої різьби). Скульптурна різьба. Будинкова різьба (є окремим напрямком, оскільки може поєднувати в собі всі три перерахованих вище типу).

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне