X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Продукція ТМ "Сорель"

Завантажити презентацію

Продукція ТМ "Сорель"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Крупа гречана Страви з крупи гречаної поживні, корисні, смачні. До їх складу входять цінні легкозасвоювані білки, вуглеводи, важливі мікроелементи - залізо, фосфор, кальцій, йод, щавлева кислота. Все, що приготовлено з гречки, добре засвоюється організмом - дорослих і дітей, дає йому енергію і відчуття ситості. Гречка вважається дуже корисною для кишечника, шлунково-кишкового тракту, вона знижує холестерин, сприяє роботі печінки. Страви з гречаної крупи показані хворим і видужуючим, які знаходяться в процесі реабілітації. Гречку рекомендують вживати дітям, вагітним і годуючим жінкам, людям похилого віку, а також тим, хто страждає діабетом або променевою хворобою. Випускається в поліпропіленових пакетах – 900г, ПЕТ банках – 1кг.

Слайд 4

Рис довгозернистий білий Перші страви, гарніри, салати, до складу яких входить рис, поживні і дуже популярні. Білий рис, пройшовши всі стадії шліфування, не втратив корисних властивостей: у ньому багато складних вуглеводів, білків, вітамінів групи В. Є в стравах з довгозернистого рису і такі важливі елементи як калій, кальцій, йод, фосфор, цинк, залізо. Рис не містить глютену, тому не викликає алергії, показан для дитячого та дієтичного харчування, нормалізує роботу серцево-судинної системи, зміцнює серце, сприяє виведенню з організму зайвої солі і води, перешкоджає виникненню набряків. Страви з рису рекомендовані страждаючим гастритом, іншими шлунково-кишковими захворюваннями, тим, хто хоче схуднути і очистити організм від шлаків. Випускається в поліпропіленових пакетах - 1кг, ПЕТ банках - 1кг та мішках - 5кг.

Слайд 5

Рис довгозернистий білий БАСМАТІ вищого ґатунку Рис БАСМАТІ вважається одним із найкращих сортів рису, він має тонкий аромат, ніколи не злипається при приготуванні. Страви з довгозернистого рису Басматі володіють прекрасними смаковими та поживними якостями. До його складу входить велика кількість складних вуглеводів, білків, жирних кислот, які добре засвоюються організмом людини. Крім того, рис БАСМАТІ вищого ґатунку містить вітаміни групи В, РР, Н, Е; мікроелементи: мідь , магній, калій, кальцій, фосфор, фолієву кислоту. У ньому немає холестерину, його дозволено вживати людям з проблемами шлунково-кишкового тракту. Страви з рисом БАСМАТІ благотворно впливають на роботу серця, нирок, насичуючи організм вітамінами, цінними елементами. Випускається в ПЕТ банках - 1кг.

Слайд 6

Рис довгозернистий білий БАСМАТІ пропарений Пропарений довгозернистий рис БАСМАТІ проходить спеціальну обробку паром, що дозволяє прискорити його приготування, але при цьому зберегти максимум корисних якостей. Страви з такого рису смачні, ароматні, відрізняються поживністю і чудовим зовнішнім виглядом. У пропареному рисі БАСМАТІ збережено понад 80 % цінних речовин , вітамінів і мінералів , які є в злаку. Так, він містить цінні білки і складні вуглеводи, вітаміни групи В, Е, РР, Н, кальцій, калій, цинк, фосфор, магній, фолієву кислоту і харчові волокна. Страви з пропареним білим рисом БАСМАТІ рекомендовані людям з проблемами шлунково-кишкового тракту, які хочуть схуднути, позбутися набряків. Випускається в ПЕТ банках - 1кг.

Слайд 7

Вівсяні пластівці «Екстра» Страви з вівсяних пластівців багаті рослинними білками, вуглеводами, мінеральними солями (калія, кальцію, фосфору, магнію ) і мікроелементами ( залізо, мідь, цинк, марганець, кобальт, фтор, йод ). Багаті вітамінами В1,В2,В3,В9, Е і Н (біотин), легко перетравлюються, засвоюються організмом, забезпечують добре очищення кишечника, покращують функції печінки, виводять з організму холестерин і різні токсичні речовини, позитивно впливають на склад і оновлення крові, перешкоджають тромбоутворенню. Рекомендуються в їжу жінкам в період вагітності і годування дитини грудьми, дітям і дорослим різного віку; вівсяні блюда без цукру дозволяються хворим діабетом. Випускаються у картонних упаковках – 750г, ПЕТ банках – 500г та у поліпропіленових пакетах – 500г.

Слайд 8

Гречані пластівці «Екстра» Страви з гречаних пластівців мають високу живильну цінність, містять амінокислоти (метіонін, лецитин), холін і фосфоліпіди – жири що містять фосфорну кислоту, багато крохмалю, простих цукрів і менше клітковини, мінеральні солі калія, кальцій, фосфор, магній, мікроелементи: залізо, цинк, йод, бором, нікель, кобальт; органічні кислоти; вітаміни В1,В2,РР,Е,В9 (фолієвая кислота ). Сприяють нормальному кровотворенню, підтримують на належному рівні діяльність нервової, ендокринної і видільної систем. Їх включають в дієти при шлунково-кишкових захворюваннях і порушеннях функції печінки, при цукровому діабеті використовують без цукру. Випускаються у картонних упаковках – 750г, ПЕТ банках – 600г.

Слайд 9

Суміш пластівців «Екстра» Суміш пластівців (овес, пшениця, ячмінь) – це концентрат корисних речовин, багатих рослинними білками, мінеральними солями, мікроелементами, багатьма вітамінами і харчовими волокнами. У них міститься більше рослинного білка, мікроелементів, вітамінів ніж в одній з кожних круп. Харчові волокна, що позитивно впливають на роботу травної системи, виводять з організму надлишок холестерину і токсинів. Захищають слизисту оболонку кишечника від пошкодження, сприяють ритмічній перистальтиці, нормалізують желчевиділення, сприяють зміцненню серцево-судинної і нервової систем, кістково-м'язового апарату, імунітету. Випускаються у картонних упаковках – 750г, ПЕТ банках – 500г.

Слайд 10

Контакти

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне