X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПРЕЗЕНТАЦІЯ УЧНІВСЬКОГО КОМІТЕТУ ПЕТРИКІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІ СТ.

Завантажити презентацію

ПРЕЗЕНТАЦІЯ УЧНІВСЬКОГО КОМІТЕТУ ПЕТРИКІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІ СТ.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПРЕЗЕНТАЦІЯ УЧНІВСЬКОГО КОМІТЕТУ ПЕТРИКІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІ СТ. “ Ось ми які! ” 2014 р.

Слайд 2

Якщо хочеш змінити світ на краще – почни з себе! Твори своє життя!

Слайд 3

Структура учкому Учнівський комітет Петриківської ЗОШ І-ІІ ст. Наша емблема Ми – господарі своєї долі, Демократії вчимось у школі – Чесно, справедливо, мирно жити, Працювати, вчитись і дружити. Девіз: Гімн учкому: Змінює час дні і століття, Тисне, диктує формати і стиль. Нового всі – діти століття ми Вільної діти Вкраїни всі ми. Змінювать світ треба на краще, І ми це робимо для усіх нас, Адже людей честолюбивих Рідний учком поєднав у цей час. Пр.: Хто,якщо не ми – нове покоління? Хто,якщо не ми – зробить відкриття? Хто як не учком допоможе дітям? Хто як не учком створить майбуття? Хто, якщо не ми – ми одна команда, Де всі як один – лідерами є. Бо лише учком – щастя пропаганда, Бо лише учком – шлях до майбуття. Наш рідний учком це – щастя пропаганда, Допоможе всім! Наш шкільний учком!

Слайд 4

Знайомтесь!

Слайд 5

Оліярчук Софія – голова учкому Голова учкому : здійснює загальний контроль за виконавською дисципліною; координує роботу комісій; проводить лінійки і засідання учкому.

Слайд 6

Гудзь Олег – заступник голови учкому Заступник голови учкому : - здійснює роботу по активізації діяльності комісій; контролює виконання рішень, планує роботу,здійснює оформлення матеріалів; - у разі відсутності голови виконує його обов’язки.

Слайд 7

Сорокіна Лілія – секретар учнівського комітету Секретар учкому : - веде протоколи засідань учнівського комітету.

Слайд 8

Навчальна комісія НАВЧАЛЬНА КОМІСІЯ: Здійснює контроль за підготовкою учнів до уроків; Створює центри взаємодопомоги по навчанні; Систематично перевіряє виконання письмових д/з і ведення щоденників; Проводить конкурси на кращі зошити; Члени навчальної комісії допомагають вчителям-предметникам у підготовці шкільних олімпіад.

Слайд 9

День самоврядування День бібліотеки Допомога вчителям-предметникам (виготовлення роздаткового матеріалу)

Слайд 10

Комісія дисципліни і порядку та захисту прав дитини КОМІСІЯ ДИСЦИПЛІНИ І ПОРЯДКУ ТА ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ: Слідкує за дисципліною і порядком на перерві; Здійснює нагляд за чергуванням в школі; Слідкує за збереженням шкільного майна; Проводить трудові десанти; Слідкує за порядком на шкільному подвір’ї; Проводить контроль відвідування учнями школи. Слідкує за тим, чи не порушуються в школі права дитини; Надає учням інформацію про їхні права та обов’язки; Допомагає у питаннях організації та проведення благодійних акцій.

Слайд 11

Толока В гостях у ГО родин дітей-інвалідів «Дитина»

Слайд 12

Спортивно-туристична комісія СПОРТИВНО-ТУРИСТИЧНА КОМІСІЯ: Допомогає у проведенні спортивних заходів; Організовує проведення спортивних заходів між учнями школи; Проводить пропаганду за здоровий спосіб життя.

Слайд 13

Спорт - сила!

Слайд 14

Комісія по роботі з молодшими школярами КОМІСІЯ ПО РОБОТІ З МОЛОДШИМИ ШКОЛЯРАМИ : Організовує шефську роботу над молодшими школярами; Організовує дозвілля молодших школярів на перервах та в позаурочний час.

Слайд 15

Конкурс малюнку на асфальті Посвята в козачата (допомога у підготовці) Хвилинки відпочинку

Слайд 16

Культурно-масова комісія КУЛЬТУРНО-МАСОВА КОМІСІЯ: Займається залученням школярів до різних заходів; Займається випуском газет; Організовує вечори відпочинку, дозвілля на перервах, свята, конкурси, вікторини.

Слайд 17

День Вчителя Посвята в козачата День Збройних Сил України

Слайд 18

“ Шевченко … наш Шевченко….” День Рідної мови Свято Миколая Підготовка до Великодня…

Слайд 19

А ще також цього року ми активну працювали над проектами : “ На Хресті Голодомору ”; “ Шляхами Т.Г.Шевченка на Тернопільщині ”; “ Спорт – це модно!”; І звичайно ж тісно співпрацювали з Петриківським лісовим господарством та органами місцевого самоврядування, з метою збереження природи рідного села.

Слайд 20

Друзі! Пам’ятаймо! Щоб ми не робили, але кількість добра у світі має збільшуватись!

Слайд 21

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне