X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Пам'ятники тваринам"

Завантажити презентацію

"Пам'ятники тваринам"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Пам'ятники тваринам Виконувала: Здановська К.

Слайд 2

Пам'ятник свині в Полтаві У центрі Полтави біля корпусу аграрної академії 5 квітня 2003 року відбулося урочисте відкриття пам'ятника свині. На постаменті прикріпили таблицю з надписом «Вечной кормилице украинского».

Слайд 3

Пам'ятник корові у Йошкар - Оле Називаеться композиція «Ода российской буренке», автор – Владимир Карпеев. Бетонна корова установлена біля будівлі Міністерства сільского господарства і продовольства Марий Эл. На мій погляд це один з кращих та найбільше умісних пам'ятників, установлених в Йошкар-Оле за останні роки. Особливо він добре виглядає на фоні пам'ятнику святому Леоніду.

Слайд 4

Пам'ятник зайцю Пам'ятник зайцеві встановлений в Петербурзі в 2003 році за ініціативою історика Сергія Лебедева. Скульптор - В.Петровичев, архітектор - С.Петченко. Адресу -Кронверкський проливши, що омиває Заячий острів, на якому розташована фортеця Петропавловськая. Про назву острова складено декілька історичних легенд, в яких фігурує заєць, що врятувався під час однієї з повеней в Санкт- Петербурзі.

Слайд 5

Пам'ятник шимпанзе Філософський пам'ятник шимпанзе, що сидить на працях Дарвіна і людини, що роздивляється череп, найближчому до людини за генетичним кодом, тварині(96% загальних генів) Китай, Острів мавп, Хайнянь.

Слайд 6

Пам'ятник кішкі у Кузбассі

Слайд 7

Пам'ятник бобру На честь міста Бобруйська, жителі звели величезний пам'ятник ситому Бобру з соломи. Каркас бобра – дерев'яний. Висота близько 5 метрів.

Слайд 8

Археопарк «Археопарк» - культурно-турістічній комплекс, пам'ятка міста Ханті-Мансійська. Є філією ханті-Мансійського Музею природі і людині.

Слайд 9

Балто Балто (Балто) (англ. Balto) — сибірський хаськи, їздовий собака з упряжки, що перевозила медикаменти під час епідемії дифтерії в 1925 році в містах штату Аляски, США. Балто народився 10 лютого 1919 року в невеликому місті Ном на Алясці. Перші декілька років свого життя Балто провів за перевезенням їди для міста. Він вважався досить повільним і не відповідним для важчої роботи. Останні роки свого життя Балто провів в зоопарку Клівленда, штат Огайо і помер 14 березня 1933года.

Слайд 10

Брауншвейгський лев Брауншвейгський лев (нем. Braunschweiger Löwe) — історіко-художній пам'ятник Німеччини, що відноситься до XII століття, і історичний символ города Брауншвейг.

Слайд 11

Грейфраерс Бобби Грейфраєрс Бобі (англ. Greyfriars Bobby) — скай тер'єр, що здобув популярність в 19 столітті, після того, як впродовж чотирнадцяти років, до його власної смерті 14 січня 1872 року, охороняв могилу його померлого власника в городе Едінбург, Шотландія. Через рік після того, як собака помер, баронесою Анджелой Бердетт-Куттс була споруджена статуя і фонтан на честь Бобі. Декілька книг і фільмів було засновано на житті Бобі, включаючи «Грейфраєрс Бобі» Елеанор Аткинсон і фільми «Грейфраєрс Бобби» (1961, Производство Уолта Диснея) і «Приключения Грейфраерс Бобби» (2006)

Слайд 12

Капітолійская вовчица Капітолійская вовчица (лат. Lupa Capitolina) — етруська бронзова скульптура, по стилістичних ознаках датована V століттям до н.е. іше з античності що зберігалася в Римі. Змальовує (приблизно у натуральну величину) вовчиху, що вигодовує молоком двох дитят , — Ромула і Рема, легендарних засновників міста. Вважається, що вовк був тотемом сабінов і етрусків, а статуя перенесена до Риму на знак злиття римлян з цими народами.

Слайд 13

Кладбище для домашніх тварин Кладбище для домашніх тварин (англ. Pet cemetery) — кладовище, спеціально пристосоване для поховання домашніх тварин. На додаток до поховання людських останків в багатьох людських культурах также регулярно ховали останки тварин. Це часто необхідно по гігіенічеським прічинам, коли організми не можуть бути видалені по-іншому. Домашніх тварин часто урочисто ховали. Більшість сімей ховали померлих домашніх тварин на їх власних ділянках, в основному у дворі в коробці, в простій труні або в іншому контейнері.

Слайд 14

Кіт Пантелеймон Пам'ятник Котові Пантюше — пам'ятник персидському котові Пантюше в Киеве, поставлений в 1998 році в Золотоворотськом сквері, напроти ресторану «Пантагрюель», де жив кіт.

Слайд 15

Легенда про пермського ведмедя «Легенда про пермського ведмедя» («Ведмідь, що йде») — скульптура в Пермі, що змальовує ведмедя, що йде  (символ, змальований на гербі міста). За словами авторів проекту, ідея пам'ятника пов'язана з уявленням іноземців про те, що «по вулицях уральських міст обов'язково повинні ходити ведмеді». Скульптура знаходиться в центральній частині міста, на вулиці Леніна, перед будівлею Органного концертного залу Пермської обласної філармонії і поблизу будівлі Законодавчих зборів Пермського краю. Автор пам'ятника — скульптор-монументаліст з Нижнього Тагілу Володимир Павленко, член Союзу художників Росії і Міжнародної асоціації мистецтв ЮНЕСЬКО. Монумент виготовлений з штучного каменя і займає площу близько 3,5 м2. Маса ведмедя — 2,5 т, підстави пам'ятника — 1т. Так виглядав пам'ятник в 2006 році. Скульптура була відкрита 9 вересня 2006 року.На церемонії присутні: представники фонду скульпторів «Єднання», дирекції програми «Перм — культурна столиця Поволжья», творчої громадськості; уповноважений з прав людини в Пермському краю і почесні громадяни міста Пермі. Директор фонду скульпторів Росії «Єднання» Олексій Тютнев висловився про скульптуру.

Слайд 16

Ми перемогли! Пам'ятник «Ми перемогли!» — пам'ятник бійцям 902-го стрілецького полку і їх помічникам верблюдам, встановлений в р. Ахтубінськ,астраханськой області на площі ім.Ст І. Леніна

Слайд 17

Пам'ятник Відданості Пам'ятник Відданості — пам'ятник, встановлений в Тольятті псові, що терпляче чекає своїх господарів.

Слайд 18

Пам'ятник Собаці в Ленінграді Пам'ятник Собаці — пам'ятник-фонтан науковим експериментам в саду Інституту експериментальної медицини на Аптекарському острові в Ленінграді (вул. Академіка Павлова, д. 12).

Слайд 19

Співчуття (пам'ятник) Пам'ятник «Співчуття» в московському метрополітені — пам'ятник бездомному собаці, присвячений гуманному відношенню до бездомних тварин розташований в підвуличному переході станції метро «Менделєєвськая».

Слайд 20

Пам'ятник в Бердянську «Бичкові-годувальникові Пам'ятник в Бердянську "бичкові-годувальникові", рибці, що рятувала жителів міста від голодної смерті в ліхолетье. І не лише тому цей пам'ятник зайняв перше місце. Це одна з найсмачніших і улюбленіших риб жителів причорномор'я, а ловити її, коли клює, це задоволення. яке не зрозуміють ті, хто ловить річкову рибу.

Слайд 21

 Пам'ятник "Дорогу качатам" У скверику в Новодевічьего монастиря є дуже хороший аналог по миловидності пітерському чижикові - пам'ятник "Дорогу качатам". Щоб їх не крали, з тією ж періодичністю, як і чижика, поруч стоїть будка охорони. Пам'ятник мамі-качці і її восьми качатам з казки Роберта Макклоськи "Дайте дорогу качатам". Встановлений в 1991 році, дарований Барбарою Буш Раїсі Горбачевой. Скульптор Ненсі Шен (копія скульптури з центрального парку Бостона).

Слайд 22

Унікальний пам'ятник комарові Унікальний пам'ятник комарові встановлений в околицях Ноябрьська в селищі Добрий, унікальний експонат – гігантський комар. Його висота в загривку досягає людського зростання, а розміри кровососучого хобота перевищують параметри великокаліберного кулемета. Традиційно пам'ятники встановлюються на знак вдячності, але в цьому випадку творці монумента керувалися іншими міркуваннями. Тим, хто влітку стикався з тайговим комаром, навряд чи прийде в голову випробовувати до нього вдячність, то хіба що залишив в живих. Говорять, що молоді фахівці, благополучно переживши сувору арктичну зиму, бігли з Півночі влітку, не витримавши комариного наїзду. Отже за неписаними північними законами ветераном може вважатися лише той, хто зумів перетерпіти не лише полярну ніч, але і лютих комарів.

Слайд 23

Скульптура павука Скульптура павука встановлена території Національної Художньої Галереї в Оттаві, Канада.

Слайд 24

Пам'ятник п'явці Пам'ятник п'явці встановлений на території Міжнародного центру медичної п'явки в Питомій за її величезний вклад в боротьбу за здоров'я людини.

Слайд 25

Черепаха з Юрмали 

Слайд 26

Восьминіг з Монако

Слайд 27

Висновок: На закінчення, хочу відмітити, що пам'ятати і передавати з покоління в покоління вдячність "братам нашим меншим" - добра справа. Але не треба забувати про живих. Адже, щогодини, з нами і в горі і в радості, переймають на себе удари нашої долі наші вихованці. Давайте не забуватимемо про них сьогодні. Побалуємо ласощами, зігріємо в негоду, порадуємо добрим словом. А самовідданість, вірність, відданість "теплої грудочки" повернеться нам сторицею.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне