X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
новий державний стандарт

Завантажити презентацію

новий державний стандарт

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Новий Державний стандарт початкової загальної освіти Підготувала Кащенко Ірина Петрівна, вчитель початкових класів Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І.Чуйкова Уманської міської ради Черкаської області

Слайд 2

Постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2011р. № 462 затверджено новий Державний стандарт початкової середньої освіти У Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту зазначили, що у процесі розроблення нової редакції Державного стандарту початкової загальної освіти було ретельно вивчено зарубіжний досвід та враховано кращі традиції вітчизняної освіти.

Слайд 3

У 2012/2013 навчальному році школи почнуть працювати за новими навчальними планами для першокласників. Учні зможуть вивчати більше предметів за власним вибором - риторику, танці (ритміку), економіку, театральне мистецтво.

Слайд 4

Спробуємо порівняти деякі ключові моменти старих і нових стандартів, щоб отримати уявлення про те, як це було раніше і як це буде тепер, у новій школі. Мова йде не тільки про абсолютно інший підхід до організації навчання та використання нових освітніх технологій, а й про створення відкритої, доброзичливою інформаційно-освітнього середовища, доступної школярам і в позаурочний час. Нові стандарти спрямовані на формуванн я особистості дитини, розвиток навичок самостійної діяльності і колективної роботи, розкриття його талантів.

Слайд 5

Оцінки портфоліо Раніше дізнатися про успішність учня можна було тільки, подивившись його поточні та підсумкові оцінки. У новій школі у кожного учня буде ціле портфоліо, куди крім шкільних відміток будуть зібрані всі його досягнення - грамоти, дипломи, призи, результати тестів і т. д.

Слайд 6

Вчитель-лектор Вчитель-наставник Учитель, який працює за старими стандартами, завжди тримає дистанцію з учнями. Найчастіше його роль зводиться лише до того, щоб начитати навчальний матеріал і перевірити, наскільки точно діти його вивчили. Тепер учитель - одночасно і граючий тренер, і суддя. Він мотивує школярів до самостійного вивчення теми, координує їх дії, бере участь в обговоренні і шукає способи включити в роботу кожного учня.

Слайд 7

Єдиний навчальний план Власна програма Раніше батьки не могли безпосередньо впливати на зміст навчальних програм. Нові стандарти дають школам право самостійно формувати навчальну програму на підставі примірного навчального плану, враховуючи в тому числі і побажання батьків учнів.

Слайд 8

Безцільні прогулянки Цікаві екскурсії У старих стандартах не було поняття "позаурочна діяльність". Після уроків більшість дітей були надані самі собі. У новому Держстандарті для позаурочної діяльності відведено 2 години. Діти самі вибирають, чим хочуть займатися в цей час - відвідувати творчі гуртки, спортивні секції або брати участь у наукових семінарах і ходити на екскурсії.

Слайд 9

Рукописний конспект Текстовий редактор Раніше ази комп'ютерного набору дітям доводилося освоювати поза школою. Усі письмові роботи в класі вони виконували тільки від руки. За новим Держстандартом вже в 2-му класі поряд з традиційним письмом школярі навчаються клавіатурного набору тексту.

Слайд 10

Нудні уроки Захоплюючі проекти У старій школі виконання практичних завдань за темою обмежувалося тільки лабораторними роботами. Ні про які інші навчальні проекти у шкільній програмі не було й мови. У новій школі, вже починаючи з 1-го класу, учні поглиблюють свої знання з предмету і відпрацьовують нові навички за допомогою індивідуальних навчальних проектів.

Слайд 11

Заучування Гра У старій програмі використання гри на уроці було мінімальним. Весь процес навчання, як правило, зводився до заучування правил. Тепер для ігор відводиться не менша роль, ніж іншим формам навчання. Особливо це стосується початкової школи, де вчорашні дошкільнята тільки починають засвоювати нові знання і навички. Пізнання через гру - ось один із головних принципів нової початкової школи.

Слайд 12

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/462-2011-%D0%BF http://ayverso.at.ua/news/v_2012_2013_uchebnom_godu_shkoly_nachnut_rabotat_po_novym_uchebnym_planam_dlja_pervoklashek/2011-06-18-3869 http://86sch11-nyagan.edusite.ru/p67aa1.html http://osvita.ua/school/news/17483/ Використані джерела

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне