X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ГРА «ПОЛЕ ЧУДЕС»

Завантажити презентацію

ГРА «ПОЛЕ ЧУДЕС»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ГРА «ПОЛЕ ЧУДЕС» Обладнання: барабан гри «Поле чудес», дошка з клітинками на підставці для відгадування слів, картки з літерами, два мішечки, дві шкатулки, список призів, аркуші паперу, магнітофон.

Слайд 2

Відбір учасників гри (відгадуємо загадки). 1. Усе життя ходить, а з місця не сходить 2. Що видно, коли нічого не видно? 3. Я хоч і маленький, так удаленький, варто глянути на мене — і відразу знатимеш свій шлях. 4. Вона Сонцю найрідніша, вона в спеку — наймиліша. Відповіді: годинник, туман, компас, вода, барометр. 5. Висить на стіні і в той же час падає.

Слайд 3

Відбір учасників гри (відгадуємо загадки). 6. Висить груша, а не з'їсти. 7. Тепла гармошка весь дім обігріває. 8. Скільки бий — воно не плаче, і не злиться, тільки скаче. 9. Ростом невеличка, ні звір, ні пташка, а землю риє, будинок будує. Відповіді: електролампочка, парове опалення, м’яч, лопата.

Слайд 4

Вам усім добре відома ця телевізійна гра. Але нагадаємо правила гри. Гравці по черзі крутять барабан. Цифра в секторі відповідає кількості набраних балів за правильну відповідь; О — перехід ходу; Б — банкрут, набрані бали згоряють, і гра переходить до наступного гравця; П — приз (можна брати, але тоді учасник гри не продовжує гру, або відмовляється від призу і називає букву); * — бали подвоюються; + — відкривається будь-яка буква; М — два мішечки: в одному з них — паперова стружка, а в другому — цукерки. За три поспіль вгадані букви — дві шкатулки: одна — порожня, а в другій — гроші.

Слайд 5

Завдання 1 Яким словом в античній Греції називали механічні пристрої, які виконували послідовні рухи без втручання людини? Відповідь: Автоматос

Слайд 6

Завдання 2 Його вважають найвидатнішим винахідником усіх часів. Йому належать тисячі винаходів. На перший великий гонорар 22-річний винахідник найняв 50 помічників й організував виробництво біржових телеграфних апаратів у місті Нью-Арк. Його знають як винахідника кінопроектора, фонографа, першого пристрою звукозапису. Назвіть його ім'я. Відповідь: Томас Едісон

Слайд 7

Завдання З У 1830 році була відкрита побудована під керівництвом Стефенсона Манчестер — Ліверпульська залізниця. Для цієї залізниці Стефенсон побудував паровоз з трубчастим котлом. Такий тип паровозного котла був новим словом у техніці котлобудування. Як називався цей паровоз? Це слово теж відоме всім школярам, хоч і означає зовсім інший вид техніки. Відповідь: ракета.

Слайд 8

Гра з глядачами. У м. Орша на березі Дніпра споруджено меморіальну композицію. На невисокому постаменті в її центрі встановлено БМ-13 зразка 1941 року. БМ — це бойова машина, а цифра «13» скорочено означає калібр снаряда — 132 мм. БМ-13 — це реактивний міномет, встановлений на шасі вантажівки ЗІС-5. Як по іншому називається ця машина? Відповідь: Катюша

Слайд 9

Фінал У серпні 1964 року в Інституті атомної енергії імені І. В. Курчатова у Москві було пущено експериментальну установку, яка безпосередньо перетворює атомну енергію на електричну. Як називається цей реактор-перетворювач? Відповідь: Ромашка.

Слайд 10

Супер-гра Його ім'я відоме всім. Він великий російський вчений і поет. Крім того, він сконструював модель вертольота для дослідження верхніх шарів атмосфери. Хто це? Відповідь: Ломоносов.

Слайд 11

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне