X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Город на підвіконні

Завантажити презентацію

Город на підвіконні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Город на підвіконні Дослідницький проект

Слайд 2

Мета проекту Розширити і поглибити знання дітей про цибулю, її значення для життя і здоров ‘я людини; ознайомити із впливом усіх факторів росту на розвиток цибулі; формувати в учнів уміння проводити дослідницьку діяльність , робити висновки , організовувати суспільно корисну справу ; виховувати працелюбність .

Слайд 3

Презентація проекту. Сьогодні у нас відповідальний урок, адже ви всі старанно готувалися до нього : залучали на допомогу батьків, використовували додаткову літературу, проводили досліди й узагальнення.

Слайд 4

Цибуля- рослина корисна.

Слайд 5

Цибуля у нашому житті. У своєму повсякденному житті ми часто використовуємо цибулю в сирому , смаженому , печеному вигляді. Цибуля містить багато вітамінів, необхідних для людини. Та до середини грудня вітамін С у ній майже зовсім зникає.

Слайд 6

Звіти учнів

Слайд 7

З історії овочівництва

Слайд 8

Ботанічні відомості про цибулю Цибуля городня . Синоніми –невідомі. Родина-лілійні.

Слайд 9

Коренева система,стебло , листки Коренева система- цибулина. Стебло –безлиста, квіткова. Листки дворядні , трубчасті. Плід –коробочка Насіння –дрібне, чорного кольору

Слайд 10

Вітаміни –корисні для людини Вітамін В2 (рибофлавін) Вітамін В2 бере участь в процесах росту, пластичному обміні; регуляторно впливає на стан центральної нервової системи, процеси в рогівці, кришталику ока, забезпечує світловий і кольоровий зір.

Слайд 11

Водорозчинний вітамін Тіамі н (вітамін B1,) — водорозчинний вітамін. У природі синтезується рослинами і деякими мікроорганізмами (найбільше його міститься в дріжджах, хлібних злаках, картоплі). В організм людини і більшості тварин тіамін надходить з їжею. Його недостача в раціоні викликає гіповітаміноз.

Слайд 12

Природні органічні пігменти Каротиноїди — природні органічні пігменти, що виробляються бактеріями, грибами, водоростями і рослинами. Вони мають переважно жовтий, помаранчевий або червоний колір.

Слайд 13

Жовті пігменти рослин Флавоноїди —жовті, коричневі пігменти рослин. Вони виявляють різноманітну фітотерапевтичну дію. Зустрічаються в багатьох рослинах у вигляді глікозидів, а також і в чистому вигляді.

Слайд 14

Вітаміни – корисні для людини. А В С Д

Слайд 15

Використання цибулі в медицині Батун Порей Шніт

Слайд 16

Ліки із цибулі Цибуля Шалот Ріпчаста цибуля Ведмежа цибуля

Слайд 17

Де живуть мікроелементи.

Слайд 18

Літературна сторінка

Слайд 19

Літературна сторінка

Слайд 20

Літературна сторінка Брунсвік Техаська Штутгартер-різен

Слайд 21

Літературна сторінка Ріпчаста смачена Салатна

Слайд 22

Овочі з нашого городу.

Слайд 23

Вірші про цибулю

Слайд 24

Результати дослідницької роботи 3 Умовиросту й розвитку цибулі Результати дослідів Цибуля.що виросла з дотриманням усіх умов росту Листки добре розвинені,ясккраво-зелені,соковиті.Черезчотири тижні досягли висоти 25-30 см. Цибуля , що вирощувалась без світла. Листкижовті, слабоозвинені.черзечотири тижні досягли висоти 7 см. Цибуля.,що вирощувалась без повітря Листки блідо-зелені, малосоковиті. Черезчотири тижні досягли висоти 6-7 см. Цибуля ,що вирощуваласьбез води Листки зовсім не розвинулися Цибуля, що вирощувалася без тепла. Листки зовсім не розвинулися. Результати спостережень за цибулею, що вирощувалася з дотриманням усіх умов розвитку

Слайд 25

Результати спостережень за цибулею , що вирощувалася з дотриманням усіх умов росту Дата Результати досліджень 14.11.12 Листя ледь помітне,або його зовсім немає. 21.11.12 Листя виросло на висоту від 1.5 до 2 см. 28.11.12 Листя виросло на висоту7-11см 14.12.12 Листя виросло на висоту 25- 33 см

Слайд 26

Слайд 27

Збирання врожаю

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне