X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ШАРГОРОД

Завантажити презентацію

ШАРГОРОД

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ШАРГОРОД Шаргород. Відомий він ще з XIV століття. Його монастирські стіни пам'ятають і посвист козацьких шабель, і турецьку неволю, і музику радощів. У 1588 році Шаргород дістав магдебурзьке право, а водночас дозвіл проводити торги і три великі ярмарки щороку. Купці з Молдови і Сходу мали тут свої склади. У сорокових роках XVII століття Шаргород був міцною фортецею і посідав значне місце в охороні південних кордонів від нападів кримських татар. Після Брестської унії він став одним з опорних пунктів католицизму в Україні. Костьол Флоріана Шарого (1595)

Слайд 2

ШАРГОРОД У Шаргороді зберігся комплекс будівель Миколаївського монастиря, костьол Флоріана Шарого, древня синагога, інші пам'ятки архітектури, що потребують реставрації, консервації, вивчення і дослідження. Синагога. 1589. Гравюра 1872 р. Миколаївський собор (XVIII-XIX)

Слайд 3

ШАРГОРОД У Слободі-Шаргородській увагу шанувальників нашої історії, туристів привернуть Богородицька церква, побудована на кошти прихожан у 1750 році, а ще турецький стовп кінця XVII століття. Турецький стовп. XVII Богородицька церква. 1750

Слайд 4

ШАРГОРОД Мальовничу, забудовану просторими котеджами Мурафу важко уявити без костьола Непорочного зачаття Діви Марії, побудованого в 1627 році. Він до сьогодні зберіг свій первозданний вигляд. Його прикрашає коштовне оздоблення, чим не може похвалитися жоден католицький храм східної України. Незвичайної краси вівтар і чудотворна ікона Божої Матері з Ісусом на руках є окрасою древнього костьолу, його оберегами. Ще одна унікальна річ є в цьому костьолі давній орган на 18 регістрів.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне