X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Глобалізація"

Завантажити презентацію

"Глобалізація"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Глобалізація. Переваги та недоліки Виконала: Учениця 11-Б класу Прищепа Єлизавета

Слайд 2

Глобалізація являє собою процес економічної, політичної і культурної інтеграції та уніфікації. Також глобалізація є процесом створення світової економіки з безлічі національних економік. Глобалізація виникла багато століть тому з початком розвитку Римської імперії і стрімко розвивається сьогодні.

Слайд 3

Глобалізація тягне за собою безліч наслідків. Основні наслідки – це глобальний поділ праці, міграція людей, капіталу, виробництва, стандартизація законодавства, економічних процесів, а також злиття культур різних країн. Глобалізація допомагає нам вирішувати спільні проблеми, але робить людей та країни залежними один від одного.

Слайд 4

Що стосується переваг глобалізації ми можемо сказати про декілька пунктів: Підвищення ліквідності капіталу – інвестори з розвинених країн отримали можливість інвестувати в країни, що розвиваються; це, в свою чергу, дає вигоду не тільки інвесторам, а й дає серйозний поштовх до розвитку країнам третього світу. Підвищення швидкості інформації – люди в усьому світі отримали можливість миттєвого обміну інформацією, в першу чергу через світові ЗМІ. Це дає можливість швидкого реагування на основні події та проблеми.

Слайд 5

Зниження ймовірності початку війни – країни занадто тісно взаємопов’язані між собою; в такій ситуації будь збройний конфлікт стає невигідною. Доступність інноваційних засобів спрощення бізнесу та підприємництва – в наш час стали доступними комп’ютери, техніка та Інтернет, що допомагають отримувати все, що потрібно в бізнесі. Розвиток міжнародної торгівлі і міжнародних компаній.

Слайд 6

Також необхідно сказати про деякі недоліки глобалізації: Безробіття – транснаціональні компанії завжди шукають більш дешеву робочу силу, що змушує їх переносити виробництво в країни, що розвиваються, такі як Китай. Надмірна залежність однієї країни від інших – остання криза чітко показала наскільки тісно пов’язані країни між собою. Кооперація допомагає країнам розвиватися, але і проблема однієї великої країни автоматично стає проблемою всього світу.

Слайд 7

Збільшення нелегальної імміграції – величезну проблему розвиненим країнам створюють нелегальні іммігранти з країн, що розвиваються, в основному тому, що їм вкрай важко знайти роботу, і вони лягають важким вантажем на бюджети держав.

Слайд 8

Таким чином, можна зробити висновок, що, як ми бачимо, глобалізація є складним і багатогранним процесом, який вимагає уваги і жорсткого контролю. Існує безліч недоліків глобалізації, з якими неможливо або вкрай складно боротися. У даній ситуації необхідно сконцентрувати увагу на позитивних ефектах і всіма силами намагатися знизити негативні.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне