X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Exxon Mobile"

Завантажити презентацію

"Exxon Mobile"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

EXXON MOBILE

Слайд 2

Forbes бере за основу для рейтингу чотири основних показника: ринкову капіталізацію, обсяг активів, продажів і прибутку. Саме тому рейтинг журналу значно відрізняється від численних аналогів, які будують порівняння компаній на якомусь одному показнику. 

Слайд 3

Слайд 4

Exxon Mobil Corporation  або ExxonMobil (вимовл. ЕкссонМобіл) — приватна нафтова корпорація США у штаті Нью-Йорк.

Слайд 5

Слайд 6

ExxonMobil Corporation — одна з найбільших у світі нафтових компаній, а також одна з найдорожчих корпорацій у світі. На 2013 рік компанія має капіталізацію $403,7 млрд., поступаючись за цим показником лише компанії Apple ($415,7 млрд).

Слайд 7

Слайд 8

Компанія веде свою історію від нафтового тресту Standard Oil, заснованого в 1882 р. знаменитим мільйонером Джоном Рокфеллером. У своєму нинішньому вигляді компанія з'явилася в 1999 р. в результаті злиття компаній Exxon і Mobil. В наш час на компанію працюють більше 80 тис. співробітників по всьому світу (з них 30 тис. людей — в США).

Слайд 9

Найвідомішими брендами компанії є Exxon, Esso і Mobil, під якими випускаються автомобільні масла та інші паливно-мастильні матеріали.

Слайд 10

Слайд 11

Діяльність компанії Веде розвідку і добуває нафту в 14 країнах. Запаси нафти 300 млн т, газу — 550 млрд м3. Видобуток на рік нафти та газового конденсату 34.5 млн т, газу — 32 млрд м3. Видобуває також вугілля — 47 тис. т за рік та уранову руду — 159 тис. т за рік. Працює 180 тис. чоловік.

Слайд 12

Основні власники компанії - інвестиційні фонди, інституційні та приватні інвестори. У вільному обігу перебуває 99,85% акцій. Акції компанії враховуються при розрахунку індексу Доу-Джонса. Голова ради директорів і головний керівник - Рекс В. Тіллерсон.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне