X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
21 жовтня 2009 року навчально-методичний семінар

Завантажити презентацію

21 жовтня 2009 року навчально-методичний семінар

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

21 жовтня 2009 року навчально-методичний семінар Буринський район с.Дяківка «Особливості організації індивідуально-групового навчання учнів початкових класів ” Учасники семінару 20 чол.

Слайд 2

Творча група вчителів початкових класів з індивідуально-групового навчання Зустріч учасників обласного семінару Презентація методичних рекомендацій з індивідуально-групового навчання Мета семінару: показати ефективність впровадження індивідуально-групового навчання в практичну діяльність сучасної сільської школи; роботу вчителів, які працюють над цією проблемою; презентувати нові методичні посібники, розширити діяльність обласної творчої групи з даної проблеми.

Слайд 3

Українська світлиця - це оберіг родинного затишку

Слайд 4

”Я так думаю!” Українці мають право, знати своє минуле та творити майбутнє!!! (виховний захід)

Слайд 5

Музей хліба-це символ українського хліборобства директор школи Дяківського НВК загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів дитячий садок Цибульник Ольга Василівна

Слайд 6

Підведення підсумків семінару проходило у вигляді круглого за темою: “Забезпечення формування в учнів початкових класів загальноосвітніх умінь і навичок в умовах індивідуального навчання” В ході семінару учасники дійшли висновку, що сільська маленька школа, може на належному рівні здійснювати навчальну та виховну діяльність. Презентація шкіл Буринського району, в яких впроваджується індивідуально-групове навчання проведена методистом початкових класів (Циганок М.З.) поройшла на високому рівні. Управління школою здійснюється досвідченим педагогом з великим досвідом роботи (Цибульник О.В.), яка від щирого серця вболіває за свою справу: Дяківська школа має кімнати-музеї, які дозволяють виховувати національну гідність та патріотизм. На заняттях хореографічного гуртка,учні знайомляться з українським народним танцем.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне