X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Бiблiя

Завантажити презентацію

Бiблiя

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Бiблiя Проект з української літератури учениці 9-А класу Бондаренко Анастасiї

Слайд 2

Бі блія (з грец. βιβλία — книга) — священна книга християнства, яка поділяється на дві частини: Старий Заповіт і Новий Заповіт — і складається з окремих книг, написаних різними авторами (після канону їх налічується 66)

Слайд 3

Сама книга, яку називають «Біблія», складається із двох основних частин — це Старий Заповіт і Новий Заповіт. В основі назви «Заповіт» (від гебрейського «berit» — угода, договір, союз, заповіт) лежить ідея угоди Бога з усім людством: у Старому Заповіті розповідається про союз Бога із єврейським народом; у Новому Заповіті — про союз Бога з людством через Ісуса Христа. Для християн священними є обидві частини Біблії

Слайд 4

Старий Заповіт або Старий Завіт — перша частина Біблії, що за обсягом складає близько трьох четвертих усієї Біблії. Старий Заповіт нараховує 46 книг, написаних переважно староєврейською мовою. У них розповідається про створення світу, гріхопадіння, взаємини Бога з вибраним ним народом Ізраїлю.

Слайд 5

Структура Старого Завіту: Доісторичні книги Історичні книги Навчальні (поетичні) книги Пророчі книги

Слайд 6

Книжки Старого Заповіту були перекладені вперше на грецьку мову за єгипетського Птоломея Філадельфа (283—247 до Р. Хр.) 72 єврейськими мудрецями, і тому цей переклад носить назву Септуаґінти — Семидесятки (Переклад семидесяти). Новий Заповіт був написаний давньогрецькою мовою. У IV столітті все Писання було перекладено на латинську (382—405) Святим Єронімом. Цей латинський переклад відомий під назвою Вульґати (найстарший друк — 1462 р. в Майнці). Сама назва Біблії означає з грецького власне — «книги» і почала прикладатися до Святого Писання тільки десь з кінця III — початку IV століть.

Слайд 7

Новий Заповіт — друга частина Біблії, що містить у собі 27 книг. У Новому Заповіті розповідається про прихід на землю Месії (Христа) від Бога, Сина Божого, щоби він помер за людей і таким чином відкупив їх (від успадкованого ними від першого чоловіка Адама, та його дружини, Єви) гріха (про що розповідається і у Старому Заповіті). Будучи на землі, і проповідуючи про Небесне Царство Боже, Ісус (Месія) вибрав дванадцять апостолів (один з яких зрадив його) і доручив їм поширювати його вчення по цілому (знаному в той час) світі.

Слайд 8

Висновок Ми читаємо Біблію, щоб дізнатися, хто Бог, хто ми і чому цей світ був створений. Таким чином ми можемо знайти сенс і мету для свого життя. Вивчення Біблії веде нас до Бога, воно веде нас до Істини. Як Ісус сказав в Євангелії від Івана, якщо ми перебуватимемо в його слові, то пізнаємо істину, і істина зробить нас вільними. Навіщо нам читати Біблію?

Слайд 9

Проект “Біблія” Виконано ученицею 9-А класу Анастасією Бондаренко до вивчення теми “Прадавня українська література” Учитель О.І.Родіонова 2010

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Релігієзнавство