X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Казкотерапія

Завантажити презентацію

Казкотерапія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Відділ освіти Селидівської міської ради Дошкільний навчальний заклад №1 “Чайка” Використання казкотерапії в поєднанні з фітбол-гімнастикою як здоров’язбережувальна технологія

Слайд 2

Фітбол-гімнастика Одна з нетрадиційних форм роботи з дітьми і галузь ефективного, продуктивного використання психотерапевтичних казок, що є засобом психотерапії і психокорекції. Фітбол (Fitbool) в перекладі з англійської мови означає “м'яч для опори”, застосовується з оздоровлювальною метою.

Слайд 3

Спрямованість фітбол-гімнастики Для зміцнення м'язів рук і плечового пояса; Для зміцнення м'язів черевного преса; Для зміцнення м'язів спини і тазу; Для зміцнення м'язів ніг і склепіння тазу; Для формування постави; Для збільшення гнучкості і рухливості в суглобах; Для розвитку спритності і координації рухів; Для розвитку танцювальності і музикальності; Для розвитку функції рівноваги і вестибулярного апарату; Для розслаблення і релаксації як засобів профілактики різних захворювань.

Слайд 4

Класифікація вправ по використанню фітболу Вправи з м'ячем М'яч як предмет М'яч як опора М'яч як обтяження М'яч як орієнтир М'яч як перешкода М'яч як масажер М'яч як амортизатор, тренажер

Слайд 5

Завдання фітбол-гімнастики в дошкільному віці Оздоровчі Освітні Виховні

Слайд 6

Слайд 7

Казка - це «Вигадана розповідь, небувала і навіть нездійсненна повість, легенда». В.Даль. «Оповідний, звичайне народно-поетичне, творів і вигаданих осіб і події, переважно з участю чарівних фантастичних сил». С. Ожегов.

Слайд 8

Казкотерапія - це це лікування казками, тобто спільне з клієнтом відкриття тих знань, які живуть в душі і є в даний момент психотерапевтичними; це процес активізації ресурсів, потенціалу особистості; це процес екологічної освіти та виховання дитини; це процес поліпшення внутрішньої природи і природи навколо нас;

Слайд 9

Мета та завдання казкотерапії Предметом казкотерапії є процес виховання внутрішнього світу дитини. Мета казкотерапії - активізація в людині творчого що творить початку, розкриття глибин власного внутрішнього світу, розвиток його самосвідомості, знайомство з основними психологічними поняттями. Головним завданням казкотерапії є гармонізація внутрішнього світу людини.

Слайд 10

Завдання казкотерапії Зниження рівня тривожності і агресивності у дітей. Розвиток вміння долати труднощі і страхи. Виявлення та підтримка творчих здібностей. Формування навичок конструктивного вираження емоцій. Розвиток здібностей до емоційної регулювання та природного комунікації.

Слайд 11

Типологія казок Концепція комплексної казкотерапії базується на п'яти видах казок (за Зінкевич-Евстигнеевой Т.Д.): Художні казки: - народні; - казки про тварин, взаємини людей і тварин; - побутові казки; - страшні казки; - чарівні казки; - авторські. Дидактичні казки. Психокорекційні казки. Медитативні казки. Психотерапевтичні казки.

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Фітбол-казки Це самостійні заняття з дітьми дошкільного віку, коли вихователь розповідає сюжет казки, супроводжуючими її вивченими раніше рухами. Увага дітей прикута до змісту казки і виконання вправ не стає нудним та одноманітним повторенням.

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Психологія