X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
заєць русак

Завантажити презентацію

заєць русак

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентацію підготувала вчитель – методист Скандинавської гімназії м. Києва Біляченко Ольга Василівна

Слайд 2

Зайця завжди змальовують як боягуза. Проте, завдяки своїй лякливості й обережності, заєць рятується від своїх чисельних ворогів - лисиці, вовка, куниці, яструба, сови та багатьох інших тварин.

Слайд 3

Хутро зайця-русака сіре з рудуватим відтінком. На зиму хутро стає густішим і світлішим.

Слайд 4

Крім зайця-русака, в Україні іноді трапляється заєць-біляк. Цей заєць на зиму змінює хутро на біле, тільки кінчики вух залишаються чорними.

Слайд 5

Зайця легко впізнати по довгих вухах і куцому хвостику. Великі й рухливі вуха свідчать про дуже добрий слух. Задні ноги довші за передні, тому пересувається заєць стрибками.

Слайд 6

Чим живиться заєць? Він їсть кору і гілки дерев та кущів, насіння буряків, траву, капусту, моркву. Це травоїдна тварина.

Слайд 7

Зайці не будують собі схованки і не запасають корм на зиму. Вдень ховаються де-небудь під кущем або в густій траві, а як почне темніти, вони виходять поживитися.

Слайд 8

Діти, а ви знаєте, чому цю тварину називають зайцем? Колись зайця називали «заи». Слово це прийшло в українську мову з давньолитовської, що означало «стрибун».

Слайд 9

Маючи стільки ворогів, зайці вже б давно всі зникли. Але вони продовжують існувати лише завдяки великій плодючості. 2-3 рази на рік (в теплу пору року) зайчиха просто у траві народжує 3-8 зайченят. Вони народжуються зрячими і вкритими густою шерстю.

Слайд 10

Нагодувавши малят молоком, мати залишає їх, проте тримається неподалік. Почувши крик зайченяти, вона поспішає йому на допомогу.

Слайд 11

Малих тварин відганяє, а увагу великих відвертає на себе. Будь-яка зайчиха, зустрівши на своєму шляху чужих зайченят, обов'язково їх нагодує. Це дуже важливо для обездолених малят.

Слайд 12

Оформлення презентації: ресурси Інтернету. Шаблон: Берюхова Олена. Заєць-русак. (З енциклопедії)

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Природознавство