X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вулкани

Завантажити презентацію

Вулкани

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Мета уроку : Сформувати знання про вулкани і вулканічні виверження як небезпечних природних явищах. Сформувати уявлення про розмаїтість вулканічних вивержень, видах і типах вулканів Сформувати знання про райони поширення вулканів у світі.

Слайд 3

Це геологічне утворення, що виникає над тріщинами в земній корі і за формою схожа на конусоподібну гору. Що таке вулкан? (Стор. 1) У давньоримській міфології слово "вулкан" значить - Бог вогню.

Слайд 4

ЭЛЕМЕНТИ ВУЛКАНУ КУПОЛ ЛАВОВА ПРОБКА ШАР ПОПІЛУ та ШЛАКІВ КРАТЕР

Слайд 5

Будівля вулкану ( зовнішнє) кратер Конус вулкану Боковий кратер Лава

Слайд 6

ВНУТРІШНЯ БУДІВЛЯ ВУЛКАНА ЖЕРЛО ВУЛКАНУ БОКОВИЙ КРАТЕР ВОГНИЩЕ МАГМИ

Слайд 7

Слайд 8

Знайдіть на карті півкуль вулкани: Кенія Кіліманджаро Везувій Ельбрус Етна Фудзіяма Які з цих вулканів діючі, а які погаслі? Як ви це визначили?

Слайд 9

Слайд 10

Конусоподібний вулкан Ключевська Сопка (Камчатка)

Слайд 11

Плоскоподібний вулкан Килауэа ( Гаваї )

Слайд 12

Куполоподібний вулкан Пай де Дум ( Франція )

Слайд 13

Слайд 14

Типи вулканічних вивержень: Гавайський тип

Слайд 15

Типи вулканічних вивержень: Пелейский тип «БОМБОМЕТАНИЕ» ВУЛКАНА http://www.izmaylovo.ru/wiki/geo/detail.php?ID=2686

Слайд 16

Везувий зев открыл – дым хлынул клубом – пламя Широко развилось, как боевое знамя. Земля волнуется – с шатнувшихся колонн Кумиры падают! Народ, гонимый страхом, Толпами, стар и млад, под воспалённым прахом, Под каменным дождём бежит из града вон. (А.С. Пушкин) Типи вулканічних вивержень: Везувіанский тип Сучасні виверження вулканів

Слайд 17

Килауэа (Килауэ) на Гавайях http://www.travel.ru/news/2007/05/25/110002.html

Слайд 18

Більшість вулканів Землі зосереджено на островах і берегах самого давнього з океанів - Тихого. Якщо уважно подивитися на карту, то можна помітити, що вони як би кільцем оточують океан. Самі могутні і руйнівні виверження вулканів і землетруси спостерігалися саме в цьому районі: Сан-Франциско (1960), Токіо (1923), Чилі (1960), Мехіко (1985).

Слайд 19

Складіть із ключовими словами розповідь Бог вогню Лава Кратер Везувій Тихоокеанське вогненне кільце Складіть логічні ланцюжки: Бог вогню -і-і-і........-і-і-і-і.....-і-і-і....... Лава-і-і-..........-і-і-і-і-.........-і-і-і-........ Кратер-і-і-........-і-і-і-і.........-і-і-і-і........ Везувій-і-і-і-........-і-і-і-і.......-і-і-і........ Тихоокеанське вогненне кільце -і-і-і......-і-і-і......-------…….

Слайд 20

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство