X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
опале листя

Завантажити презентацію

опале листя

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Чим корисний листовий перегній?

Слайд 4

По-перше, це хороший засіб для поліпшення структури ґрунту. Ґрунт з додаванням листового перегною краще накопичує вологу після дощу і поливу, в ньому із задоволенням живуть дощові черв'яки Є три види його використання:

Слайд 5

По-друге , листовий перегній підкисляє ґрунт . Такий ґрунт люблять плодові дерева та багато кімнатних рослин.

Слайд 6

А третій варіант використання - в якості мульчі. Для листового перегною найкраще підходять листяні породи дерев: береза , глід, калина, дуб, горобина та будь-які плодові дерева, наявні на ділянці. Хвойні породи також можна використовувати, тільки перегнивають вони довго, навіть у подрібненому вигляді.

Слайд 7

Щороку восени можна спостерігати, як клуби диму піднімаються від спаленого листя. Двірники збирають його на купу, а потім спалюють. Вся жовто-оранжева краса дерев зникає, а на зміну їй приходить їдкий запах листяного диму.

Слайд 8

Опале листя в жодному разі не можна спалювати! Димові завіси, які утворюються, містять велику кількість токсичних речовин — окису азоту, вихлопних газів, які листя увібрало за літо. Дим від спаленого листя є дуже шкідливим для людей, які страждають на алергічні бронхолегеневі захворювання і особливо небезпечним є для вагітних жінок і малюків.

Слайд 9

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Природознавство