X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Наземно-повітряне середовище життя організмів"

Завантажити презентацію

"Наземно-повітряне середовище життя організмів"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала учениця 11-А класу Каплун Ірина

Слайд 2

Астрономія — одна з найдавніших наук, що включає спостереження і пояснення подій, які відбуваються за межами Землі та її атмосфери.

Слайд 3

Що таке галактики? Одна із самих найбільших таємниць Всесвіту полягає в тому, що незліченна безліч зірок не розкидані хаотично в космічному просторі, а згруповано в галактики.

Слайд 4

Вивчення Всесвіту - це дуже цікава справа, яка відкриває безліч нових фактів, вчені роблять багато нових відкритів.

Слайд 5

“Зорі” Зоря — велетенське розжарене, самосвітне небесне тіло, у надрах якого ефективно відбуваються (або відбувались) термоядерні реакції.

Слайд 6

Змінна зоря — це зоря, за всю історію спостереження якої хоч один раз зафіксовано зміну її блиску.

Слайд 7

Види змінних зір Еруптивні змінні зорі Пульсуючі змінні зорі Обертові змінні зорі Катаклізмічні (вибухові та новоподібні) змінні зорі. Затемнено-подвійні системи Оптичні змінні подвійні системи

Слайд 8

Зоряні системи Подвійна зоря Зоряне скупчення

Слайд 9

Види зоряних скупчень Кулясті скупчення Розсіяні скупчення Асоціація зір

Слайд 10

Еволюція зірок

Слайд 11

Білі карлики

Слайд 12

Наднові

Слайд 13

Нейтронні зорі

Слайд 14

Сонце - наша зоря Сонце (лат. Sol) — єдина зоря в Сонячній системі. Земля та сім інших планет обертаються навколо Сонця.

Слайд 15

“Всесвіт” Всесвіт — весь матеріальний світ, різноманітний за формами, що їх приймає матерія та енергія, включаючи усі галактики, зорі, планети та інші космічні тіла.

Слайд 16

Одновимірна модель Всесвіту

Слайд 17

Двовимірна модель Всесвіту

Слайд 18

Тривимірна модель Всесвіту

Слайд 19

“Галактики” Галактика — гігантська, гравітаційно-зв'язана система із зірок і зоряних скупчень, міжзоряного газу і пилу, і темної матерії.

Слайд 20

Галактики поділяють на: сфероподібні еліптичні галактики; дискові спіральні галактики; галактики з перемичкою (баром); карликові; неправильні і т. д.

Слайд 21

Закон Габбла Закон Габбла - закон астрономії, за яким швидкість взаємного віддалення (розбігання) галактик пропорційна відстані між ними. Відкритий американським астрономом Едвіном Габблом 1929 року.

Слайд 22

Фізичні характеристики галактик Розмір Маса Спектр

Слайд 23

Чумацький (Молочний) Шлях Чумацький Шлях — власна назва галактики, у якій розташована Сонячна система, а також усі зорі, які ми бачимо неозброєним оком.

Слайд 24

Висновок Зоряне небо та Сонце здавна привертали увагу людини. Вони були її помічником, оскільки допомагали визначати погоду, зміну пір року, найкращий час для посіву та збирання врожаю, сторони горизонту, допомагали не заблукати на місцевості, знаходити дорогу в безмежних морських просторах.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство