X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Людина

Завантажити презентацію

Людина

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Людина – частина живої природи Людина – частина живої природи

Слайд 2

Людина і природа Людина –частина живої природи, що загрожує згубити її всю. Сутність людства проявляється таким чином, що є для нього самого протиприродною, тому і з’явилась необхідність розрізняти людину і природу.

Слайд 3

Рибам – вода, пташкам– повітря, звірятам– ліс, степ, гори. А людині потрібна Батьківщина. А оберігати природу – це обрігати свою Батьківщину. М. Пришвін. Природа – природнє місце існування людини. Природа – це величезна комора ресурсів. Природа служить природною основою життєдіяльності людського суспільства.

Слайд 4

Людина вінець природи ?

Слайд 5

Природне перебування людини в середовищі Штучне перебування людини в середовищі.

Слайд 6

Екологія – (від греч. «oicos» - дім, оселя і «логос» - учіння) про місце де ти живеш. Людина повинна облаштовувати землю так же турботливо, як доглядає за своїм будинком.

Слайд 7

Відповідальність за екологічні правопорушення Дисциплінарна Адміністративна Уголовна

Слайд 8

Багаті ми! Та лічені пташки Над ліченими квітами літають. Тремтить латаття на лічених озерах, І лічені риби плавають в ріці. І лічені зернята воскові Нечутно зріють в малому колоску. Невже лиш по Червоній книзі онучата Пізнають, як багаті були ми!!!

Слайд 9

Я не знаю нічого більше чарівнішого, за нашу землю. К.Г. Паустовський Вона не жаліє нічого. Даруючи свої дари безцінні нам, І вимагає на обмін лише одного: Добра і бережливості від нас. Будь вдячний кожному її куточку, Куди ступав ти на віку. Земля тобі дарує благодать, Дає тобі все те, що може дать.

Слайд 10

Я не хочу, щоб річка висихала, Де плескає стільки рибок золотих, Де танцює жваво човен біля причалу, Де теплий вітер тихий і легкий! Хай на землі не вимирають ріки, Хай стороною обходить їх біда, Хай залишається у них навіки Студена і смачна вода.

Слайд 11

Вмійте любити природу. В полі , у лісі, над яром – Квіти , дерева і трави… Цвіту не вирви задаром , Гілки не втни для забави. Оберігайте ж повсюди Шлях і стежиночку в гаї. Все то окрасою буде Нашого рідного краю.

Слайд 12

Багато лісу – не рубай, мало лісу – зберігай, Нема лісу – саджай. Одна людина залишає в лісі слід, сотня – стежку, тисяча – пустелю. Бережеш дерево – бережеш життя.

Слайд 13

Не рвіть квіти, не рвіть! Хай буде святковою наша Земля. А замість букетів даруйте волошкові, незабудкові і ромашкові поля

Слайд 14

І якщо мені хочеться інколи жити до ста двадцяти років, то лише тому, що мало одного життя, щоб випробувати до кінця життя всю чарівність і всю зціляючу силу нашої природи. Любов до рідної природи – одна з вірних ознак любові до своєї країни. К.Г. Паустовський

Слайд 15

Птахи – санітари лісів, полів, садів. Вони зберігають урожай, знищуючи шкідливих комах. Хижі птахи ловлять на полях гризунів. Птахи радують нас своїм співом.

Слайд 16

Холодно взимку зайчатам і білці. Песику - в будці , в сараї корівці.Мерзнуть у котика лапки і вуха, мерзне ворона в лиху завірюху .Горю зарадити можемо – в будку Шаркові настелим соломи, зайчикові покладемо під кущик кілька морквинок, листочок капусти. Теплу корівці поставим водичку, птицям насиплемо крихт в годівничку. Як допоможемо дружно, малята, - виживуть взимку птахи і звірята. Погодуйте пташок узимку! Хай зі всіх кінців до вас злетяться, як додому, зграйки пернатих друзів. Не багаті їх корми. Жменя лише одна – і не страшна їм буде зима. Приручайте їх в мороз до свого вікна, щоб без пісень не довелося нам зустрічати весну!

Слайд 17

Слайд 18

Порівняйте ці два вислови митців: «Людина – це тростинка, найслабкіша в природі істота». Б. Паскаль «Людина – цар Землі, на якій живе». Ж.- Ж. Руссо

Слайд 19

Подумайте – чому це так «Поки люди не знають законів природи, вони сліпо підкоряються їм, а коли дізнаються про них, тоді сили природи підпорядковуються людям»                           Плеханов Г. В.

Слайд 20

Складіть правила збереження та охорони природи

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство