X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Крим – перлина України

Завантажити презентацію

Крим – перлина України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Кримські гори Південний берег Криму - улюблене місце відпочинку багатьох громадян України і сусідніх держав.

Слайд 3

Цікаві куточки Криму Крим - дивовижний куточок, де поєднані курортні умови, унікальні природні комплекси та старовинна історія. В межах Кримських гір знаходилась столиця кримськотатарського ханства Старий Крим (Солхат) і Бахчисарай (“ Палац у садочку ”). Феодосія (колишня Кафа) – в минулому великий центр работоргівлі. Відоме поселення Стародавньої Греції – Херсонес, від якого нині залишились лише руїни.

Слайд 4

Мальовничий Крим Морські узбережжя надихали письменників, художників, композиторів на створення картин, віршів та романів.

Слайд 5

Чи знаєте Ви ,що… В Криму за півгодини можна потрапити зі снігового січня у сонячний квітень – треба тільки спуститися взимку з гори Ай-Петрі на узбережжя.

Слайд 6

Зачаровані Кримом і науковці, які можуть досліджувати його нескінченно.

Слайд 7

Географічне положення Кримська гірська фізико-географічна країна розміщена в південно-східній частині Кримського півострова і безпосередньо прилягає до глибоководного Чорного моря і далеко на південь врізається в його води на 200 км.

Слайд 8

Кримські гори смугою простягаються від м. Севастополя до м. Феодосія на 180 км, їх ширина 50-60 км, а в північно-східній частині звужуються до 40-10 км.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство