X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чим живляться тварини. Ланцюги живлення

Завантажити презентацію

Чим живляться тварини. Ланцюги живлення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок 3. Чим живляться тварини. Ланцюги живлення.

Слайд 2

Повторимо урок

Слайд 3

Знайдіть зайву тварину Поясніть свій вибір

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Гра “ Нагодуй тварину”

Слайд 10

Групи тварин за способом живлення

Слайд 11

Поживою для таких тварин є трав’яниста і дерев’яниста рослина , гриби, лишайники, ягоди, зерно. Так живляться деякі птахи, олені, лосі, косулі, домашні тварини ( свині, корови). Серед рослинноїдних тварин є звірі, плазуни, риби, комахи.

Слайд 12

ХИЖІ ТВАРИНИ Є І СЕРЕД ПТАХІВ ( ОРЕЛ, ШУЛІКА, БЕРКУТ); І СЕРЕД КОМАХ ( СОНЕЧКО, МУХА – ЖУРЧАЛКА, ЖУКИ- ЖУЖЕЛИЦІ; І СЕРЕД РИБ ( ЩУКА, ОКУНЬ, СУДАК); І СЕРЕД ЗЕМНОВОДНИХ ТА ПЛАЗУНІВ ( ЖАБА, КРОКОДИЛ, ГАДЮКА). ТОМУ ПРО НИХ ГОВОРЯТЬ: ХИЖІ РИБИ, ХИЖІ ПТАХИ, ХИЖІ КОМАХИ , ХИЖІ ЗВІРІ. НАПРИКЛАД: СОНЕЧКО ЖИВИТЬСЯ ПОПЕЛИЦЕЮ, ЛИСИЦЯ ПОЛЮЄ НА МИШЕЙ, ЩУКА ЖИВИТЬСЯ ІНШОЮ МАЛЕНЬКОЮ РОСЛИННОЇДНОЮ РИБОЮ, ЖАБА ЛОВИТЬ КОМАХ.

Слайд 13

ВСЕЇДНІ ТВАРИНИ У ПРИРОДІ ВЕДУТЬ СЕБЕ І ЯК ХИЖАКИ – МОЖУТЬ НАПАДАТИ НА ІНШИХ ТВАРИН, І, ЯК РОСЛИННОЇДНІ ТВАРИНИ, ПОЛАСУВАТИ МЕДОМ, ЯГОДАМИ ( ВЕДМІДЬ), ЇСТИ ФРУКТИ, ЛИСТЯ, НАСІННЯ, А ЩЕ КОМАХ, ПТАШОК ( МАВПИ). СИНИЦЯ ЇСТЬ НАСІННЯ, КРИХТИ ХЛІБА, А ТАКОЖ І ШМАТКИ САЛА, КОМАХ. ТАКІ Ж СТРАВИ І У ДЯТЛА. КАРАСЬ ЖИВИТЬСЯ І ВОДОРОСТЯМИ, І МАЛЬКАМИ, ІКРИНКАМИ ІНШИХ РИБ. ЇЖАК ПОЛЮБЛЯЄ ЯК ГРИБИ, ТАК І МИШЕЙ.

Слайд 14

У природі всі живі організми взаємопов’язані між собою. Рослинноїдні тварини живляться рослинами. Хижі – рослинноїдними тваринами. Якщо зникають рослинноїдні тварини, то хижі тварини гинуть. Або вони переселяються туди, де є для них їжа. Такі кормові зв’язки називають

Слайд 15

Попрацюймо в групах

Слайд 16

Жива природа у задачках

Слайд 17

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство