X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Рослини куточка природи в ДНЗ

Завантажити презентацію

Рослини куточка природи в ДНЗ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Рослини куточка природи в ДНЗ План 1. Групи рослин та види , що до них належать: а) красиво квітучі кімнатні рослини; б) декоративно-листяні кімнатні рослини; в) цибулинні; г) ампельні та виткі; д) сукуленти 2. Догляд за кімнатними квітами 3. Боротьба з шкідниками та хворобами кімнатних рослин.

Слайд 2

Література до теми: 1. Яришева Н.Ф. Методика ознайомлення дітей з природою. – К., 1993 р., с. 52–83. 2. Енциклопедія кімнатного квітникарства. – Х., 2007 р. 3. Морозова І.М. Квіти на підвіконні. – Х., 2001 р. 4. Бурлуцкая Л.А. Комнатные растения. – М., 2004 г. 5. Вильямс Пол, Иллюстрированная энциклопедия комнатных растений. – Х., 2006 г.

Слайд 3

Знати: – групи рослин та назви видів рослин, що до них належать; – правила догляду за рослинами та їх розміщення; – заходи по боротьбі з шкідниками та хворобами кімнатних рослин. Вміти: – розрізняти види рослин; – правильно поливати, пересаджувати, перевалювати, підживлювати та підрізати кімнатні рослини; – визначати хворі рослини, боротися із шкідниками кімнатних квітів; – користуватися літературою.

Слайд 4

За зовнішнім виглядом умовно квіти ділять на 5 груп: 1. Красиво квітучі 2. Цибулинні 3. Декоративно-листяні 4. Ампельні і виткі 5. Сукуленти

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство