X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Питання України та ЄС"

Завантажити презентацію

"Питання України та ЄС"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Питання України та ЄС

Слайд 2

План Початок політичних подій і мітингів в Україні. Характерний вплив на національний патріотизм. Думки людей щодо цього. Опитування студентів,які переглядали даний матеріал.

Слайд 3

Угода про асоціацію України з ЄС — угода про асоціацію з Європейським Союзом України, зміст якої розроблено конкретно для України, і яка готується на замінуУгоди про партнерство та співробітництво. Угода про асоціацію між Україною та ЄС дає змогу перейти від партнерства і співробітництва до політичної асоціації та економічної інтеграції

Слайд 4

За словами британського урядовця, в грудні минулого року представники ЄС попросили уряд України вжити рішучих дій й досягти прогресу в трьох ключових питаннях: вибіркового правосуддя, виборчої реформи та виконання порядку денного асоціації. "В кожній з цих сфер є прогрес", - зауважив Девід Лідінгтон. Найперше він відзначив ухвалення нового Кримінально-процесуального кодексу, "який віддалив Україну від радянської практики". "Важливим кроком було звільнення з в’язниці колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка", - наголосив пан Лідінгтон. Міністр окремо зупинився на кроках України з виконання умов для підписання Асоціації за останні кілька тижнів й висловив сподівання, що найближчим часом Україна ухвалить реформу Генеральної прокуратури. "Я прихильник подальшого поглиблення співпраці між ЄС та Україною, включно з майбутнім членством України в ЄС. Головне, щоб Україна цього хотіла і проводила реформи, аби відповідати критеріям вступу", - резюмував Девід Лідінгтон.

Слайд 5

Українці віддають перевагу перспективі вступу до Європейського Союзу можливості приєднання до Митного союзу. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова наприкінці квітня. Згідно з даними соцопитування, на питання "яким інтеграційним напрямом має йти Україна?" 41,7% респондентів обрали відповідь "вступ до ЄС", близько третини (32,7%) опитаних підтримали вступ у Митний союз Росії, Білорусі та Казахстану. 12,3% висловилися проти вступу як до ЄС, так і до Митного союзу, 13,3% не визначили свою позицію з цього питання.

Слайд 6

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Політика