X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Пейзаж як вид образотворчого мистецтва

Завантажити презентацію

Пейзаж як вид образотворчого мистецтва

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вид живопису: Пейзаж

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Пейзаж (фр. Paysage, від pays - країна, місцевість) - жанр образотворчого мистецтва (або окремі твори цього жанру), в якому основним предметом зображення є дика або в тій чи іншій мірі перетворена людиною природа. В залежності від характеру пейзажного мотиву можна виділити сільський, міський, гірський, індустріальний пейзаж. Особливу область становить зображення морської стихії - марина. Пейзаж може носити історичний, героїчний, фантастичний, ліричний та епічний характер.

Слайд 5

Сергій Васильківський “Весна в Україні”

Слайд 6

Іван Айвазовський “Дев”ятий вал”

Слайд 7

Йосип Бакшай “Отара на полонині”

Слайд 8

Клод Моне “Бульвар Капуцинок”

Слайд 9

Слайд 10

1 3 4 2

Слайд 11

Чому художники пишуть пейзажі, коли так просто взяти і сфотографувати вподобаний природний ландшафт? Чим же відрізняється мальовничий краєвид від фотографії місцевості?? Якщо портретист зображує людину не тільки з зовнішньої, так би мовити, фізичної сторони, але і його внутрішній світ, то на пейзажі він зображує свій внутрішній стан, свою душу. Тобто, живописний пейзаж - це не тільки картина природи, це картина внутрішнього світу митця. І в цьому сенсі пейзаж відрізняється від фотографії. Коли ми приходимо на виставку, то ми дивимося на душу іншої людини. Дивлячись на пейзаж, ми бачимо світ очима художника.

Слайд 12

Пейзаж в живописі Хоча елементи пейзажу зустрічаються в картинах майстрів італійського Відродження, як, наприклад, Леонардо да Вінчі або Джорджоне, вперше в європейському живописі пейзажні композиції з'явилися в роботах майстрів нідерландського Відродження середини XVI століття. Клод Лоррен. «Відплиття цариці Савської» Вермеер. «Вид Дельфта»

Слайд 13

Элементи пейзажу В пейзаж входять деякі основні елементи: земна поверхня рослинність перспектива виду Картина також може включати: водойми (озера, моря, річки) фауну людей небо, дощ Айвазовський Іван Константинович. Ніч. Блакитна волна Георгій Дмитрієв На північному побережжі Крита.

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Як малювати гори

Слайд 18

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Образотворче мистецство