X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Образотворче мистецтво (X-XXст.)

Завантажити презентацію

Образотворче мистецтво (X-XXст.)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Образотворче мистецтво (X-XXст.)

Слайд 2

ВИНИКНЕННЯ ТА РОЗКВІТ КИЇВСЬКОЇ РУСІ Богоматір Оранта (мозаїчний образ з собору Київської Софії). XI ст. Вишгородська ікона Богородиці (візантійська традиція). І пол. XII ст. Євангеліст Лука. Мініатюра з Остромирового Євангелія. 1056–1057 рр.

Слайд 3

Остромирове Євангеліє 1056-1057 рр. Аркуш 2. Родина князя Святослава Ярославовича. Мініатюра з “Ізборника” 1073 р. “Ізборник” Святослава. 1076 р.

Слайд 4

КИЇВСЬКА РУСЬ ЗА ЧАСІВ РОЗДРОБЛЕНОСТІ. ГАЛИЦЬКО-ВОЛИНСЬКА ДЕРЖАВА Холмська ікона Богородиці (візантійська традиція). XI ст. Свенська ікона Богородиці зі святими Антонієм та Феодосієм Печерськими .Початок XII ст Дорогобузька ікона Богородиці. Остання третина XIII ст.

Слайд 5

Євангеліст Марко (Володимир, XIII ст., Волинське Євангеліє). Мозаїчна композиція “Євхаристія” з Михайлівського Золотоверхого собору 1108–1113 рр. Галицький боярин у західноєвропейському озброєнні з візантійським шоломом. Початок XIII ст.

Слайд 6

УКРАЇНСЬКІ ЗЕМЛІ В СКЛАДІ ВЕЛИКОГО КНЯЗІВСТВА ЛИТОВСЬКОГО ТА ІНШИХ ДЕРЖАВ (у другій половині XIV – першій половині XVIІ ст.) Ікона Богородиці з пророками з церкви у Підгородцях. Ікона “Волинської Богоматері”. Одна з найдавніших ікон, які збереглися в Покровській церкві в Луцьку. Гравюра із зображенням Євангеліста Луки з львівського “Апостола”. 1574 р.

Слайд 7

Портрет Петра Конашевича-Сагайдачного з книги “Вірші на жалісний погреб шляхетного рицаря Петра Конашевича-Сагайдачного”. 1622 р. Портрет князя Криштофа Збаразького. Після 1622 р. Пересопницьке Євангеліє (1556-1561 рр.). Це рукописна пам’ятка староукраїнської мови та мистецтва XVI ст. Один із перших українських перекладів канонічного тексту святого Письма.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Образотворче мистецство