X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Образотворче мистецтво далекого сходу"

Завантажити презентацію

"Образотворче мистецтво далекого сходу"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Образотворче мистецтво далекого сходу.

Слайд 2

В Китаї в 20 столітті було співіснування обох різновидів живопису. Є майстри, що дотримуються традиційних матеріалів і техніки ( Сюй Бейхун, 1885-1953 та ін.)і ті, що перейшли на олійні фарби. Носієм кольору виступає особливий різновид туші - так звана китайська туш. Слабкі відтінки сірого використовуються для умовної позначки перспективи, бо Гохуа не притаманна перспектива італійського зразку. Водночас умовність поширена і на багатоколірність.

Слайд 3

Майже обов'язковими були написи ієрогліфами. Напис часто мав віршовану форму. На картині ставився і підпис майстра, але особливою, особистою печаткою і в контраст з чоною тушшю -червоною фарбою. Основою для Гохуа виступали шовк, хлопкова( коттон ) або пенькова тканина,і особливий папір. Пензлі робили з бамбуку і хутра тварин. «Поет під деревом»

Слайд 4

Слайд 5

"рыбки над каменистым дном" Деякі картини…пейзажі.

Слайд 6

Портрети

Слайд 7

Каліграфічне письмо

Слайд 8

Набор для каллиграфии включает в себя: 1) 5 бамбуковых кисточек из натурального ворса; 2) фарфоровую подставку для них; 3) камень для растирания туши; 4) плитку китайской черной туши; 5) заготовку из мыльного камня для вырезания печати; 6) красную мастику для печатей в фарфоровой баночке; 7) емкость для воды и ложечка для воды; 8) пресс для бумаги. "В основе каллиграфии лежит природа, а в ней всё рождается от превращений женского начала (инь) и мужского (ян). Именно в этих превращениях созидаются, выкристаллизовываются формы. Скрытая в кисти, затаившаяся в её кончике сила (энергия ритмов инь-ян) находит завершение в иероглифе, отливается в изящное, красивое. Если она возникла и проявилась, её невозможно остановить, если же она ускользает, тает, теряет свои очертания, её уже нельзя задержать" (из древнекитайских трактатов по каллиграфии).

Слайд 9

Кандзі Китайского алфавіт.

Слайд 10

Слайд 11

Дякую за увагу!)

Слайд 12

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Образотворче мистецство