X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Мистецтво екібани в Японії"

Завантажити презентацію

"Мистецтво екібани в Японії"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мистецтво екібани в Японії Підготувала учениця 10 – А класу Джура Аліна

Слайд 2

Слово ікебана в перекладі з японської означає «нове життя квітів». «Іке» означає шлях, а «ана» - квіти, таким чином, разом виходить - новий шлях, нове життя квітів. Зрізуючи квіти, гіллячки, ми даємо їм нове життя, прагнучи при цьому не повторювати природу.

Слайд 3

Що включає ікебана? Основа ікебани - це трикутник; найвищі гілки символізують небо, коротші (2/3 довжини перших) - людину, і, нарешті, найкоротші гілочки (1/3 довжини перших) - землю. Ікебана відображає взаємини між цими трьома елементами. Трибічний порядок породжує в людях прагнення до досконалості. 

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Чи має значення ваза? Ваза має величезне значення. Ясна річ, що у високу й кулясту вазу ми не поставимо ті ж самі квіти, що в низьку й широку, яка називається морібана - блюдо, у яке ми наливаємо дуже мало води.

Слайд 7

Слайд 8

Чи можна використовувати при створенні ікебани інші матеріали, наприклад, камінчики? У старовинних школах в ікебанах не використовувалися інші елементи, окрім квітів і гіллячок. Перевага каменів у тому, що вони можуть зафіксувати й замаскувати композицію внизу.

Слайд 9

Але в школі Согетцу - одній із найсучасніших шкіл (вона була створена в 1929 році), можна використовувати все, що забажаєш: скло, метал, фарфор. Ця школа була створена Софу Тешигахарою. Він створив абсолютно іншу школу, оскільки не хотів дотримуватися жорстких правил, як у перших школах, до однієї з яких належав його батько.

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Кінець!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Образотворче мистецство