X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Колорит

Завантажити презентацію

Колорит

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема: Колорит

Слайд 2

- Із яких кольорів складається спектр сонячного світла? - Що собою являє колірний круг? - Яким чином можна розширити і збагатити колірну палітру? - Що художник зображує в натюрморті?

Слайд 3

У живописі без знання законів кольору важко реалістично зобразити натуру. Кожен предмет має свій визначений колір, тобто колірний тон, насиченість і світлоту, яка змінюється в залежності від джерела світла. Сонце, електрична лампочка, полум’я багаття або свічі – джерела власного світла. А Місяць, небозвід, Земля й усі на Землі предмети (крім тих, що світяться) – джерела відбитого світла.

Слайд 4

Горбатов «Зимовий пейзаж із церквою»

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Ісаак Ілліч Левітан «Село. Зима»

Слайд 9

Колір снігу в кожному пейзажі свій: в одному він золотаво-рожевий, в другому – сірий, у третьому – блакитнуватий, а в іншому – густо-синій.

Слайд 10

Велику роль у створенні художнього образу має колірний контраст. У колірному крузі кольори, розташовані в протилежних секторах, називаються контрастними й додатковими.

Слайд 11

Слайд 12

Наприклад: червоний і зелений; синій і жовтогарячий; фіолетовий і жовтий. Сполучення цих пар кольорів мають найбільшу колірну контрастність, що спричиняє активне звучання, напруженість і динамічність композиції.

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

У живописі існують так звані споріднені кольори. У колірному крузі можна виділити чотири групи: жовто-червоні, сині, зелені (синьо-зелені), зелено-жовті.

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

І. Левітан “Волошки”

Слайд 19

І. Левітан “Кульбаби”

Слайд 20

І. Левітан «Білий бузок»

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Створіть натюрморт із квітами, використовуючи контрастний, нюансний або споріднений кольори. Послідовність виконання роботи: Визначте вихідний колір або групу. Подумайте про його розширення іншими кольорами, відтінками. Щоб композиційно правильно розташувати зображення, намітьте олівцем контури всіх предметів. Перш ніж покласти барвисту суміш, уважно перевірте світлоту її кольору, наскільки один колір відрізняється від іншого легким колірним відтінком.

Слайд 24

Послідовність виконання натюрморту

Слайд 25

1 варіант 2 варіант

Слайд 26

1 варіант 2 варіант

Слайд 27

Слайд 28

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Образотворче мистецство