X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Кінематограф США"

Завантажити презентацію

"Кінематограф США"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Кінематограф США

Слайд 2

Кінематограф США — цим терміном позначають кіноіндустрію США, найбільшу у світі, і зосереджену, головним чином, в околицях містечка Голлівуд (поблизу Лос-Анджелеса, штат Каліфорнія), в якому знаходяться офіси та знімальні павільйони найбільших кінокомпаній США. Індустрія кіно також добре розвинена у місті Нью-Йорк та у штаті Флорида.

Слайд 3

Виникнення До початку 20 століття існувало кілька десятків дрібних кіностудій, переважно в Нью-Йорку. Чуйно реагувала на політичні події компанія «Вайтограф». До 1920, завдяки швидкому зростанню низки великих студій і виникненню системи кінозірок, тут знімалося близько 800 фільмів щорічно, а сама назва стала символом розкоші

Слайд 4

Становлення Становлення американського кінематографа, найпопулярнішого на сьогоднішній день, почалося в 1892 році, коли Томас Едісон сконструював кінескоп. Через 9 років з'явилися «Нікелодеони» — вид дешевих кінотеатрів у США початку 20 століття, вхід до яких коштував 5 центів. Стали з'являтися великі об'єднання — так звані кінотрести. Ті у свою чергу стали об'єднуватися з прокатними фірмами. Перша студія в Каліфорнії була створена в 1911 році незалежною компанією «Нестор».

Слайд 5

Розквіт Головні досягнення Голлівуду пов'язані з розробкою жанрів: Комедії М. Ліндера, Ч. Чапліна, Б. Кітона, Г. Ллойда, братів Маркс Мелодрами за участю Рудольфо Валентіно Вестерни Джона Форда Фільми-нуар з Г. Богартом Мюзикли з Фредом Астером та Джином Келлі [Трилер]]и А. Хічкока і т. ін. аж до фантастичних стрічок, жахів, бойовиків та блокбастерів останнього часу, — всі ці жанри живуть і виникають «на вимогу» масового глядача, задають досить вузькі рамки для самовираження режисера.

Слайд 6

Післявоєнний період Для повоєнного періоду характерно створення пеплумов — високобюджетних масштабних кінострічок великого хронометражу по античних сюжетів, з великою кількістю грандіозних сцен масовок і вражаючих уяву декорацій, приміром, «Бен-Гур» (1959).

Слайд 7

Сучайсний період Сучасний період у голлівудському кіно розпочався в кінці 1960-х років з розвалом студійної системи. Інтерес до традиційних, шаблонним студійним фільмів за участю зірок неухильно падав, і багато хто навіть великі кіностудії були поставлені на межу розорення. Студійні боси дивувалися про те, яке кіно хоче бачити глядач, і почалися експерименти.

Слайд 8

Джордж Лукас Стівен Спілберг Мартін Скорсезе

Слайд 9

Френсіс Форд Коппола Брайан Де Пальма

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Образотворче мистецство