X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Виконавці та композитори, що працювали в стилі джаз

Завантажити презентацію

Виконавці та композитори, що працювали в стилі джаз

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Ми вирішили з’ясувати: Що таке джаз? Хто такі: Джордж Гершвін Е. Фіцджеральд Л. Армстронг

Слайд 3

Що таке джаз? Джаз (англ. Jazz) — форма музичного мистецтва, що виникла на межі XIX—XX століття в США як синтез африканської та європейської культур та отримала згодом повсюдне поширення.

Слайд 4

Слово «jazz» (можливо, походить від фр. chasser — полювати) у креолів означало полювання, а також хвилювання, збудження. В 1860-і в північноамериканській літературній мові з'являється слово «jasm», що означає піднесення, натхнення .

Слайд 5

Джордж Гершвін 1898-1937 Композитор, автор першої джазової опери з темношкірими виконавцями.

Слайд 6

Народився у районі Бруклін, Нью-Йорк, у сім'ї євреїв — емігрантів з України. Більшість своїх творів композитор написав у співавторстві зі своїм старшим братом поетом Айрою. Він писав як класичні твори, так і для Бродвею. Його твори мали великий успіх серед публіки, а також виконавців, багато з них використовували для фільмів

Слайд 7

Елла Фіцджеральд 1917-1996 Американська співачка, одна з найкращих виконавиць джазу, відома як “Леді Елла” та “Перша леді пісні”.

Слайд 8

Елла була власницею голосу діапазоном у 3 октави. Ніхто не міг перевершити її у мистецтві володіння технікою імпровізації. Володарка 14 премій “Греммі”. Ще за життя співачки було продано близько 40 млн. платівок.

Слайд 9

Луї Армстронг 1901-1971 Американський джазовий музикант: трубач і співак, у США відомий як король джазу.

Слайд 10

Його записи 1920-х років у Чикаго з гуртами «Хот-Файв» і «Хот-Севен» принесли йому популярність за особливе тепле звучання труби, майстерність імпровізації й особливий низький хрипкий голос. “Хот-файв”

Слайд 11

Висновки Ми з’ясували що таке джаз, познайомились з автором першої джазової опери Д. Гершвіним, дізналися про таких джазових виконавців як Елла Фіцджеральд та Луї Армстронг.

Слайд 12

На нашу думку джаз – завжди залишатиметься популярним напрямом музики. А твори Джорджа Гершвіна і виконавські приклади Е. Фіцджеральд та Л. Армстронга вічно залишатимуться еталоном джазового виконавства.

Слайд 13

Джерела http://ru.wikipedia.org/wiki/Ella_Fitzgerald http://uk.wikipedia.org/wiki/Гершвін http://uk.wikipedia.org/wiki/Louis_Armstrong http://uk.wikipedia.org/wiki/Джаз

Слайд 14

Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Музика