X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Терменвокс

Завантажити презентацію

Терменвокс

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Термен Лев Сергійович( 1896-1993) Російський і радянський винахідник, творець оригінального музичного інструменту - терменвокса (1920). Лауреат Сталінської премії I ступеня (1947) за створення підслуховуючих пристроїв.

Слайд 2

Терменвокс (лат. Theremin або thereminvox. Дослівно «Голос Термена») - електромузичний інструмент, створений в 1920 році російським винахідником Левом Сергійовичем Терменом.

Слайд 3

Історія створення Розробка плану ГОЕЛРО навела Термена на думку про те, що застосування електрики можливо не тільки в сільському господарстві або промисловості, але також в області науки, мистецтва, особливо театрального і музичного. При створенні інструменту він вирішив звернути особливу увагу на можливість тонкого управління без будь-якої витрати механічної енергії, необхідної для натискання струн або клавіш.

Слайд 4

Історія створення Виконання музики на електричному інструменті повинно вироблятися, наприклад, вільними рухами пальців в повітрі, аналогічно диригентським жестам, на відстані від інструменту

Слайд 5

Слайд 6

Принцип роботи Схема девайса досить проста і складається з двох генераторів частотою кілька сотень кілогерц. Перший генератор - опорний- має постійну частоту.

Слайд 7

Принцип роботи Єдина відмінність пристрою другого генератора - додаткова ємність у вигляді антени, що реагує на зміну відстані від руки і в підсумку змінює частоту генератора. Виходи генераторів заводяться в детектор, де з однієї частоти віднімається друга, на виході - частота звукового діапазону.

Слайд 8

Особливості Як правило, дуже швидкий ритм на ньому не зіграти, зате можна озвучити добротний повільний ambient. Прибор здатний грати роль повільного і плавного бек-вокалу. Незважаючи на зовнішню простоту, дуже складний у освоєнні - на ньому вкрай важко навчитися потрапляти в ноти. Навіть знаменитий Жан-Мішель Жарр, який на концерті в Москві намагався грати на термені, за свідченнями очевидців, лажав по-чорному.

Слайд 9

Де можна почути? Жан-Мішель Жарр. Nuff said. Linkin Park - на концертах в 2010-2011 на піснях New Divide і When They Come For Me. на концертах Ільї Лагутенко (Мумій Тролль) Sting - на концерті «Live in Berlin» 2010 Depeche Mode - в піснях In Chains і Jezebel Onuka(єдина укр.співачка, яка грає на терменвоксі) – на концертах

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Музика