X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"РОК-МУЗЫКА"

Завантажити презентацію

"РОК-МУЗЫКА"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Рок - музика

Слайд 2

Рок - музика Узагальнююча назва ряду напрямків популярної музики ІІ половини ХХ століття, що походить від рок-н-ролу та ритм-енд-блюзу Має значну кількість напрямків – від танцювального рок-н-ролу до металу

Слайд 3

Інструментальний склад рок-гурту

Слайд 4

Напрямки рок-груп Блюз-рок Фольк-рок Арт-рок Джаз-рок Хард-рок

Слайд 5

Відомі рок-гурти “The Beatles” “Машина часу” “Океан Ельзи”

Слайд 6

Слайд 7

Цікаві факти У Фінляндії, в місті Оулу, ще з 1996 р. проводять міжнародний конкурс гри на уявній гітарі. Спочатку цей конкурс задумувався як розвага гостей рок-фестивалю, але незабаром він став навіть більш популярний, ніж сам фестиваль. Іронічно, але факт: приз переможцю - справжня електрогітара!

Слайд 8

Пісня «Deep Purple» під назвою «Smoke on the water» включена в Книгу рекордів Гіннеса. Цю пісня була виконана найбільш масовим зібранням гітаристів в 1 802 особи.

Слайд 9

На американській базі Гуантанамо для катування в'язнів іракців застосовували музику групи «Metallica», при цьому соліст групи відкрито заявив про схвалення подібної практики.

Слайд 10

Релігія і рок цілком сумісні. Це довела група «Елефтерія», що складається з п'яти грецьких ченців. Релігійна рок-група дає в основному благодійні концерти, в Греції перший альбом групи, що вийшов в 1999 р., відразу став платиновим.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Музика