X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Патриція Каас

Завантажити презентацію

Патриція Каас

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Патриція каас

Слайд 2

Біографія Народилася 5 грудня 1966 року в невеликому містечку Форбаш (німецькою Форбах) на кордоні Франції і Німеччини. Батько співачки, француз Жозеф, працював на шахті, мати Ірмгард - німкеня за походженням, займалася вихованням дітей.

Слайд 3

У 9 років Патрісія стала виступати в групі Black Flowers (Чорні квіти), де виконувала популярні пісні в стилі диско. У віці тринадцяти років вона виграла конкурс і уклала контракт на 7 років з клубом-кабаре Rumpelkammer в німецькому місті Саарбрюккен. З цієї миті почалася професійна кар'єра співачки.

Слайд 4

Патрісія перервала навчання після дев'ятого класу, оскільки спів займав дуже багато часу. Якийсь час вона також працювала фотомоделю.

Слайд 5

У 1988 році співачка переїхала до Парижа і почала роботу над записом альбому. У жовтні цього ж року Патрісія отримала свої перші нагороди: Victoires de la Musique в категорії "Найкращий жіночий дебют року", а також премії SACEM і Radio-France (RFI).

Слайд 6

Євробачення 2009 27 січня 2009 стало відомо, що Патрісія Каас представить Францію на музичному конкурсі «Євробачення 2009», фінал якого пройшов 16 травня 2009 року в Москві. За словами Каас, керівництво французького каналу France 2 саме попросило співачку виступити на цьому відомому конкурсі. Як і стверджувала російська і французька преса, Патрісія виступила з синглом «Et s` il fallait le faire» з її нового диску «Kabaret». Крім того, Патрісія заявила, що виступ 16 травня для неї буде найскладнішим за всю її музичну кар'єру, тому що в цей день у Каас померла мати. До цього Каас ніколи не давала концерти 16 травня. Набравши 107 балів під час голосування, Патрісія Каас дісталася лише до 8 місця на Євробаченні

Слайд 7

Євробачення 2009

Слайд 8

Фото Патриціі каас

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Над проектом працювала: Учениця 8-Б класу Іванова Валерія

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Музика