X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Музика в театрі

Завантажити презентацію

Музика в театрі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Музика в театрі

Слайд 2

Театр Стародавньої Греції Театр Діоніса В Афінах Театр Диониса в Афинах, рельєф сцени Діоніс

Слайд 3

Театральне мистецтво Стародавньої Греції

Слайд 4

В усі часи театр був мистецтвом колективним. У сучасному театрі в створенні спектаклю беруть участь режисери, актори, художник-сценограф, композитор, хореограф, а також бутафори, костюмери, гримери, освітлювачі та робітники сцени. Театральне мистецтво синтетичне за своєю природою, оскільки поєднує в собі всі інші види мистецтва: літературу, музику, образотворче мистецтво, хореографію та ін.

Слайд 5

Театральне мистецтво Музика Образотворче мистецтво Література Хореографія

Слайд 6

Різновиди театрів Драматичний Музично - драматичний Театр опери та балету Театр ляльок Театр тіней Театр оперети

Слайд 7

Драматичний театр Музично – драматичний театр Театр опери та балету 1 2 3

Слайд 8

Театр ляльок Театр тіней Театр оперети 1 2 3

Слайд 9

Театральні жанри Опера Оперета Балет

Слайд 10

Музичний словничок Театр — вид мистецтва, що відображає життя у сценічній дії, яку виконують актори перед глядачами. У театральному мистецтві поєднані література, музика, образотворче мистецтво, хореографія та інші види мистецтва.

Слайд 11

Музичне сприймання. П. Чайковський. Вальс із балету «Спляча красуня».

Слайд 12

Аналіз музичного твору Розкажіть про свої враження від прослуханої музики. Звучання яких музичних інструментів тобі вдалося розпізнати? Чи допомогла вам музика уявити «сплячу красуню»? Чи може музика розповісти про дію, казку чи танець?

Слайд 13

П Чайковський Ш. Перро М. Петип

Слайд 14

Музичний словничок Балет — синтетичний вид сценічного мистецтва, в якому зміст вистави розкривається переважно засобами танцю, міміки і музики. Джерелами виникнення балетного жанру є народні ігри, хороводи, сюжетні танці.

Слайд 15

Виконання пісні «Пісенька друзів» з мультфільму «Бременські музиканти»

Слайд 16

Узагальнення Як пов’язана музика і театральне мистецтво? Що є спільного між ними? Розкажіть про особливості театрального мистецтва. Хто бере участь у створенні театральної вистави? Вальс із якого балету звучав на уроці? Про що розповіла вам музика? Що спільного, а що відмінного між балетом, літературою та візуальними мистецтвами? Які різновиди театру ви можете назвати?

Слайд 17

Домашнє завдання Послухайте свій улюблений музичний твір. Спробуйте придумати до нього сюжет балету. Намалюйте одну сцену зі створеного вами балету.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Музика