X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Музика ХХ ст"

Завантажити презентацію

"Музика ХХ ст"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Музика ХХ ст Москаленко Анна 10-М

Слайд 2

ХХ ст. ознаменоване відкриттям і феноменально швидким поширенням нових видів і жанрів музики, музичної творчості, розрахованих на масову аудиторію. У 20-і рр. завойовує популярність джаз У 50-60-і — рок.

Слайд 3

Елвіс преслі Він у середині 50-х рр. завоював сцену для рок-н-ролу — синтетичного напряму, який виник зі сплаву блюзу, джазу, свінгу та інших напрямів.

Слайд 4

Його продовжувачами стали Кліфф Річард, «Енімалз», «Роллінг Стоунз»

Слайд 5

Епоху в рок-музиці ХХ ст. склала творчість «The Beatles» — квартету у складі Джона Леннона, Пола Маккартні, Джорджа Гаррісона і Рінго Старра. Почавши виступи у 1960, «хлопці з Ліверпуля» незабаром завойовують своїми піснями всі топ-позиції престижних хіт-парадів. Хоч до кінця 60-х група розпадається, пісні «Бітлз» не втрачають свіжості і користуються досі величезною популярністю. The Beatles

Слайд 6

Рок-музика здобуває прихильність молоді на всіх континентах, незалежно від мови і релігії та стає символом протесту проти усталених традицій.

Слайд 7

Останню третину XX століття в музиці розглядають під знаком постмодерну. Якщо музика епохи модерну розглядалася, як спосіб вираження, то в епоху постмодерну музика стає видовищем, продуктом масового споживання.

Слайд 8

Одним з видів постмодерної музики став ре ґґі. Ре ґґі (ре ґей, також ре гі англ. reggae — МФА: ['regei]) — музичний стиль‚ що виник 1968-го року на Ямайці під впливом ритмо-мелодичних структур музики країн Карибського архіпелагу, культових пісень і Нью-Орлеанського блюзу.

Слайд 9

Боб марлі Культова фігура, видатний виконавець реґґі. У своїх піснях він розповідав про труднощі і щоденну боротьбу народу Ямайки, створюючи портрети людей пригноблених і обділених, але щирих, світлих, натхненних, що було невичерпним джерелом їхньої сили. Завдяки йому сонячна музика Ямайки стала невід'ємною частиною світової музичної культури.

Слайд 10

таким чином, ХХ століття було століттям різноманітності в музиці. Музика 20-го сторіччя, точно так само, як і в попередні століття, відбивала духовний і емоційний світ людей, адже темп життя людини прискорився, став більш жорстким і напруженим.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Музика