X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
СОБОРИ УКРАЇНИ

Завантажити презентацію

СОБОРИ УКРАЇНИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Успенский собор Владимир-Волынского Один з найдавніших пам'ятників храмової архітектури України, не дивлячись на загальноприйняту датування 1160 роком, надійно зберігають пожовклі сторінки літописів як згадки володимирського Успенського собору заснованого ще Володимиром Великим в рік 992 від Різдва Христового.

Слайд 2

Храм Св. Пантелеймона Віруючі люди знають, що будь-яка історія храму бере початок з молитви. Таким чином, храм нібито зводиться з Божою поміччю. 9 серпня, коли весь православний світ традиційно відзначає християнське свято великомученика і цілителя Пантелеймона, в 2004 році митрополит Іриней освятив місце під будівництво храму, залишивши перший камінь під його основу.

Слайд 3

Покровская церковь в судківцях З письмових історичних джерел відомо, що в 1407 литовський князь Вітовт подарував за вірну службу угорському вихідцю Хотько Кроатія Ярмолинці з навколишніми селами, серед яких були Сутківці. При поділі маєтку між його онуками Сутківці отримав Федір, з якого почався шляхетський рід Сутківських.

Слайд 4

Покровска церква в Києві Згідно із стародавньою легендою у 910-му році Константинополь оточили сарацини (у ті часи цим словом називали мусульман, хоча є варіант легенди, який говорить, що місто обступили руси, які тоді ще були язичниками). Щоб врятуватись, найбільш богомільна частина мешканців зібралася у Влахернському храмі (там де зберігалася Риза Богородиці), й почала активно молитись. І ось у чотири години ночі всі побачили на небі Богородицю в оточенні ангелів. На ній було сяюче блискавками покривало, яке вона зняла й простягла над богомольцями. Ну а сарацини злякалися і відступили. З того часу християни святкують свято Покрови.

Слайд 5

Спасо-Преображенская церковь Спасо-Преображенську церкву у Великих Сорочинцях спорудили з цілком земної нагоди. Так подякував Всевишньому миргородський полковник Данило Апостол, коли після довгого очікування нарешті здобув гетьманську булаву. На ознаменування свого тріумфу ясновельможний володар напівавтономної України у тому ж 1727 році заклав у своєму родовому маєтку величний дев’ятидільний храм.

Слайд 6

Троицкий Собор в Новомосковске В городе Новомосковске, Днепропетровской области, рядом с автовокзалом виднеется интересный белый деревянный собор, построенный в стиле барокко. Интересен он прежде всего тем, что построен без единого гвоздя. Это единственный сохраненный в Украине девятисрубный храм. Он входит в сотню лучших деревянных сооружений мира в мировом реестре ЮНЕСКО

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Культура