X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Провідні музеї світу"

Завантажити презентацію

"Провідні музеї світу"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація по художній культурі за темою : “Провідні музеї світу” Учениці 9-Г класу Мельник Анастасії

Слайд 2

Лувр

Слайд 3

Лувр Лувр - це найбільший художній музей в світі. Він розташований в центрі столиці Франції - Парижі на правому березі Сени. Це один із найстаріших музеїв. Його історія колекціонування художніх та історичних цінностей Франції дуже багата.

Слайд 4

Лувр

Слайд 5

Будівля Лувра - старовинний королівський палац. Кінна статуя Людовіка XIV позначає точку початку так званої історичної осі Парижа, але палац не вирівняний по ній. Починається вона з часів династії Капетингів і до наших днів. Відкрили музей в 1793 р. Будівля Лувру - це старовинний королівський палац. Йому понад 800 років, і історія його почалася з середньовічної фортеці Філіпа-Августа. Так як палац належав королівської династії, то його чудові колекції були недоступні для широкої публіки. І тільки Велика Французька Революція дала можливість всім народам світу побачити справді унікальні твори.

Слайд 6

Слайд 7

Музей можна сміливо називати універсальним, так як в ньому збиралося буквально все. Колекції охоплюють величезний період часу - від античності до новітнього періоду - 1848 р. Твори нашого часу виставляються в інших музеях. Тут можна зробити екскурс не тільки в часі, а й з географічних просторів: від Західної Європи до Ірану, Єгипту та Близького Сходу. У Луврі немає епохи, не представленої в його колекціях.

Слайд 8

Слайд 9

У 1871 р. музей придбав свій нинішній вигляд і практично не знав змін. Але в 1981 р. почалася глобальна реконструкція. В цей час і з'явилася його нова і надзвичайно спірна пам'ятка - скляна піраміда. Вона є входом, і коли відвідувачі потрапляють в неймовірні черги до музею, то у них є можливість вивчити це творіння не поспішаючи. Самими знаменитими і найбільш відвідуваними експонатами є три знатні дами Лувра: це Моно Ліза Леонардо, Венера Мілоська і Ніка Самофракийская. Лише тільки для того щоб зустрітися з ними хоча б на кілька митей, варто приїхати в Париж!

Слайд 10

Слайд 11

Застаріла Велика башта Лувру була зруйнована за наказомФранциска I в 1528 році, і в 1546 починається перетворенняфортеці в чудову королівську резиденцію. Ці роботи проведеніП'єром Леско і тривали під час правління Генріха II і Карла IX.Два нових крила були приєднані до будівлі. У 1594 році Генріх IVвирішує з'єднати Лувр з палацом Тюїльрі, побудованим за бажанням Катерини Медичі. Квадратний двір палацустворювався архітекторами Лемерсье, а потім Луї Ліво за часівправління Людовика XIII і Людовика XIV, він збільшив палац у чотири рази. Оформленням і прикрасою палацу керували тоді такі художники як Пуссен, Романеллі і Лебрен. В 1667-1670 рр..архітектором Клодом Перро на східному фасаді палацу, що виходить на площу Лувра, споруджена Колонада Лувра.

Слайд 12

Слайд 13

В 1682 году работы были резко приостановлены, когда Людовик XIV выбирает Версаль как новую королевскую резиденцию. Лувр надолго остается без внимания: дворец пришел в такое запущенное состояние, что в 1750 году его решили снести. Можно сказать, что Лувр спасли парижские торговки, которые 6 октября 1789 года устроили марш в Версаль, требуя возвращения королевской семьи в Париж. Только в XVIII веке в Лувре разрабатываются новые проекты. Одним из этих таких начинаний было превращение Лувра в музей. Проект рождается в правление Людовика XV и заканчивается с Французской Революцией.

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Коллекция Лувра Коллекция Лувра. Древний Восток Месопотамия и Анатолия Иран Левант и Аравия Ислам Коллекция Лувра. Древний Египет Цивилизация фараонов Религия Египта Древнее и Среднее царство Новое царство Поздний период Римский Египет Коптский Египет

Слайд 17

Эбих-II, правитель Мари. Мари, (серединный Евфрат): храм Иштара.  Около 2400 до н.э. Победная стела Нарам-Сина. Сузы.  Аккадский период. Около 2300 до н.э.

Слайд 18

Коллекция Лувра. Древняя Греция, Рим и Этруски Греческое искусство в бронзовый век 3200-1015 до н.э. Геометрический стиль 900-720 до н.э. Псевдовосточный стиль VII век до н.э. Греческое искусство VI век до н.э. Греческое искусство V век до н.э. Греческое искусство IV век до н.э. Греческое искусство III-I века до н.э. Виллановианское искусство и эпоха принцесс: IX-VII века до н.э. Расцвет этрусского искусства: VI-V века до н.э. Позднее искусство Этрурии IV-I века до н.э. Этап формирования римского искусства: конец Республики Искусство ранней римской империи: I-II века н.э. Искусство поздней античности: III-VI века н.э. Коллекция Лувра. Живопись Франция: XIV - XVI века Франция: XVII век Франция: XVIII век Франция: XIX век

Слайд 19

В музее Лувр насчитывается около 6000 картин, созданных европейскими художниками с конца XIII и до середины XIX столетия, самые разнообразные по формату и стилю исполнения: от маленьких картинок до монументальных полотен, - представленны во всем энциклопедическом разнообразии. Художественное отделение организовано с 1794 года, при реформе национальных школ. В конце проекта "Большой Лувр" художественное отделение занимало около 17850 м. кв. выставочной площади, которая была разделена по различным школам живописи. Леонардо да Винчи.Монна Лиза (Джоконда)

Слайд 20

Коллекция Лувра. Декоративно-прикладное искусство Раннее средневековье Средние Века Ренессанс XVII век Стиль рококо XVIII век От неоклассицизма к реставрации Коллекция Лувра. Скульптура Франция: Средние века Франция: Ренессанс Франция: XVII-й век Двор в Марли: XVII-XVIII века Вступительные работы членов Французской академии: XVII-XVIII века Франция: XVIII век Франция: XIX век Италия: VI-XV века Италия: XVI-XIX века Северные страны и Центральная Европа.

Слайд 21

Скульптури Лувра:

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Слайд 27

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Культура