культура
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Тема: Встановлення залежності молоді від комп'ютерних ігор «Цей світ чудовий, але не забути б мені повернутися» Брати Стругацькі
З розвитком комп'ютерних технологій і розширенням ринку ігрового програмного забезпечення росте число людей, які захоплюються комп'ютерними іграми. Факти свідчать, що більшість 16-20 літніх юнаків, які мають доступ до Інтернету та грають у он-лайн ігри, місяцями, а то й роками не виходять з дому!
Виділяють досить чіткі симптоми залежності від комп’ютерних ігор: Психологічні симптоми: • Відчуття ейфорії чи піднесеності під час роботи за комп’ютером; • Нездатність зупинити роботу за комп’ютером; • Дедалі більше часу затрачується на комп’ютерні ігри; • Ігнорування друзів та сім’ї; • Відчуття порожнечі, депресії та роздратованості поза комп’ютером; • Перекладання повсякденних турбот на плечі членів сім’ї;
Існує три стадії залежності: Не залежний, на цій стадії людина в будь-який момент може відмовитися від гри і зайнятися іншими справами. На другій стадії людина також може відмовитися від гри і знайти собі заміну, але це дасться йому з великими труднощами, так як буде шкода втрачати свій рейтинг, внутрішньоігрову валюту, і внутрішньоігрові речі. Важка залежність тією чи іншої грою, яка супроводжується пропагандою гри. Люди з важкою залежністю від тієї чи іншої гри регулярно згадують її в розмовах, так само люди важко залежні від гри витрачають на неї безліч реальних грошей, так само важка залежність супроводжується запереченням своєї залежності.
Висновок: В результаті проведеного тестування ми дослідили, що із 10 опитаних осіб, лише 10 % мають важку залежність. У 40 % залежність слабо виражена. І 50 % зовсім не мають залежності, вони у будь-який момент можуть відмовитись від комп'ютерної гри.
Схожі презентації
Категорії