X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Храми Далекого Сходу"

Завантажити презентацію

"Храми Далекого Сходу"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Храми Далекого Сходу Виконала: Ярмолюк Анастасія

Слайд 2

Архітектура Далекого Сходу характеризується переважанням культового будівництва, а також певною консервативністю. Протягом довготривалого періоду середньовіччя види та форми культової архітектури країн Далекого Сходу (що склалися переважно вже в VI — VIІ ст.) практично не еволюціонують.

Слайд 3

Китай

Слайд 4

Китай Для китайської архітектури характерні високі дахи складної конфігурації та виділення кольором (червоний та чорний лак) окремих архітектурних елементів (колони, кронштейни).

Слайд 5

Характерний тип китайської архітектури — пагода — висока струнка багатоярусна башта Найбільше архітектурне досягнення періоду Мін — забудова Пекіну, де були створені урочисті поліхромні палацові та храмові комплекси («Храм Неба» та імператорський палац).

Слайд 6

Палац Вищої Чистоти

Слайд 7

Палац Вищої Чистоти (кит. 上 清官, Шанцінгун) - даоський храмовий комплекс у місті Шанцін, в горах Лунхушань. Палац називається також «столицею безсмертних» і «місцем, де сотні духів отримують завдання». Палац повернутий на південь, а з півночі упирається в гору Сіху (西 华山).

Слайд 8

Сюанькун-си

Слайд 9

Сюанькун-си - храмовий комплекс, побудований на скелі близько священної гори Хеншань провінції Шаньсі в Китаї. Монастир розташований в 65 км на південний схід від міста Датун.

Слайд 10

Японія

Слайд 11

Японія В архітектурі Японії помітні запозичення з китайської архітектури. Для типово японських споруд характерна асиметрія. В цілому, для японської архітектури характерне прагнення до простоти. Будівлі світлі і відкриті, в основному складаються з прямокутних елементів

Слайд 12

Три пагоди

Слайд 13

Три пагоди в 1,5 км від міста Далі (китайська провінція Юньнань) - найбільший архітектурний ансамбль часів занепаду династії Тан. Являє собою три цегляні пагоди, розташовані в гірській місцевості по кутах правильного трикутника

Слайд 14

Храми Цзінхай і Тяньфей

Слайд 15

Храми Цзінхай і Тяньфей-гун-два сусідніх храму в Нанкіні із загальною історією, висхідній до періоду океанських плавань флоту Чжен Хе

Слайд 16

Камбоджа

Слайд 17

Камбоджа Мистецтво кхмерської архітектури базується на понятті осі симетрії за напрямом схід-захід, обов'язкове дзеркальне повторення складових елементів будівель, що протиставляє їх асиметричної складності багатьох ансамблів індійської архітектури того ж періоду.

Слайд 18

Ангкор-Ват

Слайд 19

Ангкор-Ват - храмовий комплекс 12 століття у Камбоджі. Є найбільшою культовими споруд та однією з найважлівішіх археологічніх пам'яток світу. Побудованій за часів короля Сур'явармана II .

Слайд 20

Баконг

Слайд 21

Баконг був державним храмом Індравармана I в Харіхаралае, столиці, заснованої Джаяварманом II в кінці 8-го століття і присвячений богу Шиві.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Культура