X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ХРАМИ ДАЛЕКОГО СХОДУ

Завантажити презентацію

ХРАМИ ДАЛЕКОГО СХОДУ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ХРАМИ ДАЛЕКОГО СХОДУ Учениці 11-А класу Никифорук Ірини

Слайд 2

Храм Лотоса Храм Лотоса розташований біля міста Нью-Делі в Індії. Будівництво велося з 1978 по 1986 року в більшій частині за рахунок коштів ув'язнених бахаї Ірану. Архітектор канадець Фаріборз Сахба.

Слайд 3

Храм Кайлаш Індуїстський Храм Кайлаш, цілком вирубаний зі скелі, знаходиться в Індії, штат Махараштра. Архітектурні подвиги індійських будівельників, які беруть участь у створенні храму Кайлаш, приголомшують. Роботи почалися в VIII столітті і тривали більше 100 років. У підсумку, споруда займає площу в два рази більше афінського Парфенона в Греції. Це один з найбільших храмів в світі, що змагається навіть з Тадж-Махал в Агре. Він піднімається більш ніж на 30 метрів і майже вся його поверхня покрита химерної різьбленням.

Слайд 4

Ангкор-Ват Храм Ангкор-Ват, що в перекладі означає «місто-храм", був побудований за часів правління короля Сурьявармана II (1113 - 1150 г). Спочатку, Ангкор-Ват планувалося зробити гробницею для королів, в якій би зберігався прах правителя. Сам храм, цілком і повністю, присвячений індуїстському богу Вішну. Будова вважається однією із самих найбільших культових будівель світу, так як займає площу близько 2 квадратних кілометрів.

Слайд 5

Собор Святої Софії Цей храм називали просто Великої церквою. Він був створений в 532-537 рр. на замовлення імператора Юстиніана. Для будівництва головного собору Візантійської імперії були запрошені не професійні архітектори, а професора математики і геометрії, Анфимий із Трал і Ісідор з Мілета.

Слайд 6

Брахідеешварар Брахідеешварар, розташований в штаті Таміл-Наду. Він був побудований за наказом царя Чола Раджараджа в XI столітті. Перший у світі храм, споруджений з граніту, є яскравим прикладом стилю дравидийской архітектури. Вежа храму становить 66 метрів (216 футів).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Архітектура