X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Як винайшли книгу?

Завантажити презентацію

Як винайшли книгу?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Історія створення книги

Слайд 2

Історія книги своїм корінням сягає в далеке минуле. Різні народи по-різному прийшли до писемності, використовуючи для письма різний матеріал: камінь, кістка, дерево, метал, шовк, шкіру, кукурудзяні стебла.

Слайд 3

Багато століть люди користувалися папірусом.До нас дійшли єгипетські, єврейські, грецькі, перські папіруси, які зберігаються в найбільших музеях світу. У Британському музе ї в Лондоні зберігається папірус довжиною 40 метрів, але зустрічалися і сувої 45-метрової довжини. Сувій - це одна суцільна сторінка.

Слайд 4

Дерев'яна книга з'явилася приблизно в I столітті нашої ери. Вона виготовлялася так: на сторінки – дощечки наливали розплавлений віск і, поки він був м'яким, розгладжували його. По застиглому воску писали гострою паличкою. Кілька дощечок з'єднували шнурком в книжечку.

Слайд 5

Іоганн Гутенберг, німецький майстер, винайшовши перший друкарський станок відкрив нову еру в книжковій справі. Менше , ніж за рік було надруковано 300 книг Біблії, а раніше на листування книги йшло до 10 років.

Слайд 6

Відтоді в різних містах і країнах з’являються друкарні, що виготовляють книги, подібні до тих, якими ми з вами користуємося й зараз. Якщо вам захочеться докладніше довідатися про історію створення книги і книгодрукування, завітайте до нашої бібліотеки. Про це написано сотні книжок.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України