X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВВВ

Завантажити презентацію

ВВВ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Погляди на Велику Вітчизняну Війну з фільмів

Слайд 2

22 червня 1941 року нападом гітлеровських сил почалася Велика Вітчизняна війна.

Слайд 3

Під час Великої Вітчизняної війни було створено чимало фільмів, вони сповнювали надіями радянський народ

Слайд 4

Одразу хочу сказати про “Бойові кінозбірники” – це були збірники малих фільмів, які розповідали про героїзм, боротьбу з загарбниками. Такі фільми були дуже важливими. Вони підіймали моральный дух людей, завдяки їм була отримана перемога.

Слайд 5

У фільмі “Семнадцать мгновений весни” розповідається про розвідника, який боровся з фашистами. Фільм знято на основі реальних подій Фільми про війну, зняті у 1946 – 1980 роках.

Слайд 6

“В бой идут одни старики” – один із найкращих фільмів про Велику Вітчизняну війну. У фільмі розповідається про льотчиків. Герої фільму є реальними прототипами.

Слайд 7

«Живі та мертві» – ще один з найкращих фільмів про війну. Це, дійсно, фільм «про сорок перший рік, який був жахливим».

Слайд 8

Тільки Бондарчук зміг дозволити собі у той час так відверто та жорстоко показати бруд та кров… Кадр з фільму “Вони билися за Батьківщину”, режисер Сергій Бондарчук.

Слайд 9

Фільм “Доля людини” показав велику силу чоловіка, який стійко проходив через усі жахи війни. Фільму була дана премія.

Слайд 10

Фільм «Белорусский вокзал» Вони розійшлись улітку 1945 року на Білоруському вокзалі. А зараз зібралися разом для того, щоб проводити в останній шлях товариша- гвардіі полковника Валентина Матвєєва... З’являється все більше фільмів про те, як люди згадують війну, діти згадують своих батьків, загиблих на війні.

Слайд 11

Фільм “Ати бати шли солдати...” На станцію Переможна їдуть сини та дочки тих, хто вмер, захищаючи ці околиці у роки війни...

Слайд 12

Фільми про війну знімаються й у справжні часи. Було знято “У серпні 44-го”, “На безіменній висоті” та багато інших. Тема Великої Вітчизняної війни завжди була і буде дуже актуальною у кіно,тому що ці події навіки залишились у пам’яті народу.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Історія України