X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Партизани"

Завантажити презентацію

"Партизани"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

МУЖНІСТЬ ПАРТИЗАНСЬКА

Слайд 2

22 вересня – День партизанської слави

Слайд 3

Слайд 4

Партизанський загін Олександра Сабурова партизанський загін під командуванням О.Сабурова восени 1942 р. здійснив рейд з Брянських лісів на Правобережну Україну. Відстань у кількасот кілометрів партизани подолали протягом місяця, форсувавши при цьому Десну, Дніпро і Прип’ять.

Слайд 5

Все починалося з грому небесного, Такого жорстокого, такого нечесного. Із ненависного, злісного грому, Який на світанку вигнав із дому…. А небо світле закрили чорні хрести! Господи! Боже! Якщо ти є, захисти!.. Крізь руки у двір гусенята малі… І кров на травиці… І кров на землі… І шипить у ставку гаряче залізо, І полум’я дике шугає над лісом… І мама мовчазно- бліді, мов стіна… І тато поволеньки кажуть: “Війна…”

Слайд 6

Партизанські полководці Сидір Ковпак Олексій Федоров Олександр Сабуров Микола Попудренко Іван Боровик Семен Руднєв Володимир Дружинін Петро Вершигора Іван Бовкун Андрій Грабчак Іван Хитриченко

Слайд 7

Партизанський загін “Лісоград” (с. Єліно)

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

ФЕДОРОВ Олексій Федорович 30.03.1901-09.09.1989

Слайд 13

Привели його на світанні У багнюці всього, у крові Захлиналися постріли дальні, І дрижали бліді вартові. Мов примари, гойдалися тіні, На колисках скуйовджених віт. І було партизану-хлопчині Вісімнадцять – не більше – літ.

Слайд 14

Слайд 15

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Історія України