X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ннннпп

Завантажити презентацію

ннннпп

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Святогірська загальноосвятня школа-інтернат 1-1 ст. № 12

Слайд 2

Завдання : 1.Математика – 2.Українська мова- 3.Історія- п. 14 читати 4. Географія- 5. Світова література-”Робінзон Крузо” ст.99- 140 читати, переказувати 6.Етика- ур. 12, читати

Слайд 3

Слайд 4

Як досягти поваги в колективі Ми народилися, щоб жити разом. І спільнота наша подібна до арки, яка тримається лише тому, що каміння не дає одне одному впасти.

Слайд 5

Що таке товаришування та як стати товариським. Чому важливо пишатися своїм колективом. Як розрізнити справжній та вигаданий авторитет.

Слайд 6

Порівняйте Друг – людина зв'язана з ким-небудь довірою, відданістю, спільними поглядами, переконаннями, на яку можна в усьому покластися. Товариш – людина, яка спільно з ким – небудь виконує якусь справу, бере участь у якихось діях.

Слайд 7

Цікаво знати Слово колектив латинського походження, його первісне значення – зібраний. Це – група людей, які об'єднані між собою спільною діяльністю. У кожному колективі поведінку людини визначають певні правила. Те, за якими правилами ви вирішили розв'язувати різноманітні класні справи і як, власне, ви їх розв'язуєте, що вважаєте для свого колективу бажаним, а що небажаним, відрізняє ваш колектив від інших. Це відмінне й становить честь колективу.

Слайд 8

КОНФЛІКТ – зіткнення протилежних інтересів, поглядів, граничне загострення суперечностей, що призводять до ускладнень у стосунках. Конфлікт у колективі справа буденна. Адже колектив об'єднує різних людей. Цілком природно, що інтереси кожного не можуть і не повинні збігатися. Проте якщо в колективі панують взаємодопомога, доброзичливість, терпимість одне до одного, то обстоювання його честі стане справою честі кожного. Ми завжди повинні намагатися віднайти не те, що нас відрізняє від інших людей, а те, що маємо з ними спільного. “Суперечка може бути вичерпаною, якщо з неї обидві сторони виходять переможцями”

Слайд 9

Мудрі думки Ніхто не сміє судити інших, поки не навчиться судити сам себе.(Й. Гете) Найкращий засіб від образи – пробачення. (Сенека) Справжня любов народжується лише в серці, яке пережило турботи про долю іншої людини. (В. Сухомлинський) Чим суворіше й безжалісніше ти осудиш себе, тим справедливіше й поблажливіше оцінюватимеш інших.(Конфуцій)

Слайд 10

Повторимо Чим товаришування відрізняється від дружби? Чи важливо для людини мати товаришів? Що таке колектив? Що означає це слово? Що таке конфлікт?

Слайд 11

Ми завжди повинні пам'ятати , що ми є єдине ціле і ніхто не зможе нас роз'єднати, якщо ми самі цього не захочемо.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Історія України