X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
74к555

Завантажити презентацію

74к555

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проект 7 класу «Трикутники в навколишньому світі»   Виконали учні 7 класу Пашков Михайло та Супрунчук

Слайд 2

ЕТАПИ ВИКОНАННЯ ПРОЕКТУ Наші дослідження «У світі трикутників». Дослідити, як люди використовують трикутники в своїй життєдіяльності. Задачі, які склали учні 7 класу з теми «Трикутники». Висновки нашої роботи.

Слайд 3

ІСТОРІЯ ТРИКУТНИКА Стародавні землеміри виконували геометричні побудови, вимірювали довжини і площі; астрологи розраховували розташування небесних світил - все це вимагало дуже великих пізнань про властивості плоских і просторових фігур, і в першу чергу про трикутник Найбільший давньогрецький історик Геродот залишив опис того, як єгиптяни після кожного розливу Нілу заново розмічали родючі ділянки його берегів ,з яких пішла вода . За Геродотом , з цього і почалася геометрія –”землемір” ( від грецького “гео” –земля і “метрео “- вимірюю ).

Слайд 4

МУЗИКА Трикутник - ударний музичний інструмент у вигляді металевого прута, вигнутого у формі трикутника. Один з кутів залишений відкритим. Трикутник належить до інструментів з невизначеною висотою звуку, має блискучий і яскравий тембр.

Слайд 5

ТРАНСПОРТ Поворотний трикутник - з'єднання залізничних або трамвайних шляхів у вигляді трикутника. Поворотний трикутник зазвичай складається з наскрізного шляху, двох криволінійних гілок і тупика з упором.

Слайд 6

ФІЗИКА Трикутник - таке з'єднання, коли кінець першої фази з'єднується з початком другої фази, кінець другої фази з початком третьої, а кінець третьої фази з'єднується з початком першої.

Слайд 7

ЛЮДИНА Місце,окреслене носо-губними складками і верхньою губою,недаремно названо трикутником смерті. Воно безпосередньо пов'язане з  венами головного  мозку і тому вкрай  небезпечне.

Слайд 8

 Трикутник на долоні - знак, що символізує схильності до наук, знань, розумової праці. Знак багатства на руці, і достатку в житті людини в хіромантії виражається знаком, грошовим трикутником розташованим в центрі долоні.

Слайд 9

СИМВОЛИ Пентаграма - правильний п'ятикутник, на кожній стороні якого побудовано рівнобедрені трикутники, рівні по висоті. Правильна геометрична фігура, що володіє п'ятипроменевої симетрією.

Слайд 10

Трикутники із дріжджового тіста з різними начинками дуже популярні в італійській кухні.

Слайд 11

СТРАВИ

Слайд 12

АРХІТЕКТУРА. Проект "Трикутник" . 180-метровий прозорий хмарочос має 50 поверхів. У конструкції будівлі "Кристала" використано 3500 тонн сталі і близько 38 тонн різних кріплень. Площа понад 16 000 квадратних метрів, у будинку 10 поверхів. У його будівництво було вкладення 270 мільйонів доларів

Слайд 13

ГЕОГРАФІЯ Полінезійський трикутник - умовний географічний район в Тихому океані. Полінезійський трикутник не має чітких меж і прийнято вважати, що він знаходиться всередині уявних ліній, що з'єднують Гавайські острови і Нову, далі до Острова Пасхи і повертаючись від острова Пасхи знову до Гавайських островів ГЕОГРАФІЯ

Слайд 14

БЕРМУДСЬКИЙ ТРИКУТНИК - район в Атлантичному океані, в якому нібито відбуваються таємничі зникнення морських і повітряних суден. Район обмежений лініями від Флориди до Бермудських островів, далі до Пуерто-Ріко і назад до Флориди через Багами. Аналогічний «трикутник» в Тихому океані називають диявольським.

Слайд 15

Трикутники на дорогах

Слайд 16

? ? А С В Р Математична розминка: знайти ( усно ) невідомі кути трикутника С В

Слайд 17

Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 8 см, друга сторона- 7см. Знайти периметр трикутника. 7см 8см 7см

Слайд 18

Цей великий світ складається з дрібних частинок. І варто лише замислитись над тим , а що було б,якби одна маленька деталь зникла? Працюючі над проектом , ми дійшли згоди, що практично скрізь присутня геометрична фігура – трикутник. З трикутниками пов'язана не лише наука математика , але й наше повсякденне життя.

Слайд 19

Щасливого плавання по безмежному океані математики!!!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Історія України