X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Германия

Завантажити презентацію

Германия

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Німеччина Підготувала учениця 9-Б класу Барило Олена

Слайд 2

Німе ччина — країна в Центральній Європі, демократична федеративна республіка. Складається з 16 федеральних земель. Столиця і найбільше місто країни — Берлін. Займає площу 357 021 км². Клімат помірний сезонний. Населення — 81,8 млн осіб. Країна з найбільшою кількістю населення і найбільшим рівнем економіки в Європейському союзі. Берлін

Слайд 3

Берлі н — столиця Федеративної Республіки Німеччина, окрема федеральна земля. Населення — 3,5 мільйони осіб, найбільше місто країни, друге за населенням місто ЄС після Лондона.

Слайд 4

Держави, які мають спільний кордон з Німеччиною — на півночі Данія (68 км), на заході — Нідерланди (577 км), Бельгія (167 км), Люксембург (191 км) та Франція (451 км), на півдні — Швейцарія (334 км), Австрія (784 км) і Чехія (646 км), а на сході — Польща (456 км). На півночі омивається Балтійським та Північним морями. Географічне положення

Слайд 5

Географія: На території Німеччини знаходиться Північно-Німецька низовина, середньовисотні гори, Швабсько-Баварська височина (альпійське передгір'я) та Альпи. Середньовисотні німецькі гори (висота перевищує 1000 м над рівнем моря) — частина широкої гірської дуги, яка тягнеться від центральної Франції аж до центральної Польщі, до якої належать Гарц та Рудні гори . Клімат: Більшість території Німеччини піддається впливу сезонного помірного клімату, в якому переважають вологі західні вітри. Клімат помірний повязаний з океанічною, Північноатлантичною течією, яка є північним продовження Гольфстріму.

Слайд 6

Цікаві факти про Німеччину

Слайд 7

Німеччина в світі займає передові позиції по проведенню ярмарків. Десять мільйонів гостей відвідує країну і бере участь в ярмарках щорічно.

Слайд 8

У Німеччині вперше був здійснений перехід на літній час. Це трапилося в 1916-му році.

Слайд 9

Відомий на увесь світ аспірин також придумали німці. Він був синтезований Феліксом Хоффманом 1897 року.

Слайд 10

Найпопулярнішим видом спорту в Німеччині є футбол. А збірна Німеччини є однією з найсильніших збірних футбольних команд на Землі.

Слайд 11

Німці роблять добровільні пожертви по декілька мільярдів євро на рік, найбільше серед європейських країн.

Слайд 12

Якщо у вас боргів навіть на півмільйона, достатньо заявити про своє банкрутство і вас зобов’яжуть знайти постійну роботу, залишать вам на життя близько тисячі євро і менше, ніж через 10 років, борги ваші будуть списані.

Слайд 13

Штраф за зірвану квітку становить близько 650 євро.

Слайд 14

Чверть населення — це люди віком понад 60 років. Вони — найбагатша вікова група і категорія користувачів мережі інтернет, яка динамічно зростає.

Слайд 15

Німці дуже уважні до свого здоров’я і до того, що вони їдять і п’ють. В Німеччині є негласне правило – чим продукт корисніший, тим він дорожчий. Біо-магазини досить популярні. Ціни там в середньому на 30 відсотків вищі, ніж у звичайному магазині.

Слайд 16

Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Історія України