X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Зв’язок інформатики з іншими науками

Завантажити презентацію

Зв’язок інформатики з іншими науками

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Зв’язок інформатики з іншими науками

Слайд 2

Слайд 3

Інформатика використовує методи математики для побудови і вивчення моделей обробки, передачі й використання інформації. Можна стверджувати, що математика створює той теоретичний фундамент, на якому будується вся будівля інформатики.

Слайд 4

Методика навчання інформатики пов’язана з методикою навчання математики, тому що поняття алгоритму прийшло з математики. З іншого боку, багато доведень різноманітних тверджень у математиці мають явно алгоритмічну структуру, і в методиці навчання математики існує завдання навчити виявляти цю алгоритмічну складову в доведеннях.

Слайд 5

Особливе значення в інформатиці має такий розділ математики, як логіка.

Слайд 6

Інформатика тісно пов’язана з педагогікою, адже викладання інформатики має відбуватися на певних засадах з використанням методів навчання і принципів.

Слайд 7

Вікова психологія тісно пов’язана з інформатикою, адже певний метод навчання інформатики по різному впливає на кожну вікову групу дітей.

Слайд 8

Становить великий інтерес і конкретизація універсальних форм розумової діяльності в контексті навчання інформатики (аналіз, синтез, індукція, порівняння, систематизація тощо)

Слайд 9

Методика навчання інформатики базується на системі дидактичних принципів загальної дидактики, які також підлягають переусвідомленню і конкретизації стосовно матеріалу інформатики.

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика