X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вплив звукових ефектів на загальну картину відео

Завантажити презентацію

Вплив звукових ефектів на загальну картину відео

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Вплив звукових ефектів на загальну картину відео»   Підготував студент групи 1-Е-30 Котельва М.А. Викладач : Торяник Л.О.  

Слайд 2

Зміст Психологія звуку 4 Вступ 1 Вплив різних частот 2 Саунд-дизайн 3 Висновок 7 Вплив спецефектів 5 Інші звукові ефекти 6

Слайд 3

Вступ Музичний супровід- це невід`ємна частина відео. Важливу роль мають звукові ефекти, які створюють загальну картинку до побаченого.

Слайд 4

Вплив різних частот

Слайд 5

Саунд-дизайн Завдання звукового дизайнера – підібрати і додати в контент композицію, яка, не відволікаючи від основного змісту матеріалу (сцени, Інтернет-мовлення), дозволить: створити потрібну атмосферу; створити ефект присутності; викликати і посилити емоції аудиторії.

Слайд 6

Психологія звуку Жанр музики, яку ви додаєте до відео значно впливає на сприйняття.

Слайд 7

Вплив інструментальних спецефектів

Слайд 8

Інші звукові ефекти Є дослідження, які також підтверджують прямий вплив звуків на фізичний і психічний стан людини: ● шум води і прибою заспокоює і дає розслаблення. ● звуки лісу (спів птахів, шум вітру) мають у своєму розпорядженні до сну, але найчастіше також підвищують тонус і настрій, додають бадьорості і сил, забезпечують внутрішню гармонію; ● інші звуки природи прискорюють розумові процеси, нерідко стимулюють творче натхнення, допомагають розкрити особливі таланти.

Слайд 9

Висновок Отже, музика значно впливає на загальну картинку у відео. Під час складання звукових ефектів необхідно враховувати стиль музики, тембр, гучність , частоту звуку та цільову аудиторію. Кожна нота, кожен звук має значний вплив на сприйняття.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика