X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Віруси та антивіруси

Завантажити презентацію

Віруси та антивіруси

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Віруси та антивіруси Над роботою працювала Чехун Анастасія Учениця 9-Б класу

Слайд 2

Комп'ютерний вірус вид шкідливого програмного забезпечення, здатний створювати копії самого себе і впроваджуватися в код інших програм, системні області пам'яті, завантажувальні сектори, а так само поширювати свої копії по різноманітним каналам зв'язку, з метою порушення роботи програмно-апаратних комплексів, видалення файлів, приведення в непридатність структур розміщення даних, блокування роботи користувачів або ж приведення в непридатність апаратних комплексів комп'ютера.

Слайд 3

Перші віруси У 1996 році з'явився перший вірус для Windows 95 - Win95.Boza, а в грудні того ж року - перший резидентний вірус для неї - Win95.Punch. На початку на основі троянських програм, а з розвитком самостійно - набирає обертів найсучасніший вид вірусів - черв'яки-ботнети (Rustock, 2006, ок 150 тис ботів; Conficker, 2008-2009, понад 7 млн ботів. ; .. Кракена, 2009, ок 500 тис ботів). Віруси в числі іншого шкідливого ПЗ остаточно оформлюються як засіб кіберзлочинності.

Слайд 4

Класифікація вірусів по приголомшуваних об'єктам ( файлові віруси , завантажувальні віруси , скриптові віруси , макровіруси , віруси, що вражають вихідний код)    по приголомшуваних операційним системам і платформам ( DOS , Microsoft Windows , Unix , Linux )   за технологіями , використовуваним вірусом ( поліморфні віруси , стелс- віруси , руткіти ) з мови , на якому написаний вірус ( асемблер , високорівнева мова програмування , скриптова мова та ін)

Слайд 5

Антивірус Програма для знаходження і лікування програм, що заражені комп'ютерним вірусом, а також для запобігання зараження файлу вірусом.

Слайд 6

Перші антівіруси Перші, найпростіші антивірусні програми з'явилися майже одразу після появи вірусів. Зараз розробкою антивірусів займаються великі компанії. Як і в творців вірусів, у цій сфері також сформувались оригінальні засоби;— але вже для пошуку і боротьби з вірусами. Сучасні антивірусні програми можуть знаходити десятки тисяч вірусів.

Слайд 7

Методи знаходження вірусів Антивірусне програмне забезпечення зазвичай використовує два різних методи для виконання своїх задач: Перегляд (сканування) файлів для пошуку відомих вірусів, що відповідають визначенню в словнику вірусів. Знаходження підозрілої поведінки будь-якої з програм, що схожа на поведінку зараженої програми. Класифікувати антивірусні продукти можна відразу за кількома ознаками, таким, як: використовувані технології антивірусного захисту, функціонал продуктів, цільові платформи.

Слайд 8

Дякую всім за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика