X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВИМОГИ ДО ПРЕЗЕНТАЦІЙ

Завантажити презентацію

ВИМОГИ ДО ПРЕЗЕНТАЦІЙ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вимоги до створення презентацій Підготувала старший вчитель ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м. Дубна Мельник Ярина Вікторівна

Слайд 2

Комп’ютерна презентація Презентація (від англ. «рrеsепtаtіоп» – подання, вистава) – це набір картинок-слайдів на певну тему, які зберігаються у файлі спеціального формату.

Слайд 3

Комп'ютерні презентації слайдові потокові

Слайд 4

Види навчальних презентацій Конспект уроку Слайд-шоу «Опорні сигнали» Заповнюємо таблицю Робочий зошит Тестування Тренажер Аналіз картини Анімовані схеми

Слайд 5

Слайд 6

Конспект уроку Обов'язкова наявність основних візуальних складових традиційного уроку: тема, мета, план, ключові поняття, закріплення, домашнє завдання і т.д. Ілюстративний ряд грає, в даному випадку, явно допоміжну і незначну роль. Дану форму презентації, як правило, частіше називають традиційними мультимедійним супроводом уроку.

Слайд 7

Слайд-шоу Повна відсутність тексту і акцент на яскраві, великі зображення або колажі. (Може демонструватися на початку, в кінці, або всередині уроку, ставлячи за мету створення певного емоційного настрою. Як правило, супроводжується музичними фрагментами). Демонстрація слайд-шоу впродовж всього уроку представляється малоефективною.

Слайд 8

Анімовані схеми У цьому варіанті презентації особливий акцент зроблено на різних графіках і схемах. Образотворчий ряд – мінімальний. Основна сфера застосування – заняття повторювально-узагальнюючого характеру.

Слайд 9

Властивості води- рідини Текуча Не має форми Прозора Безбарвна При нагріванні розширюється Без запаху При охолодженні стискається

Слайд 10

Слайд 11

Заповнюємо таблицю Варіант презентації рекомендований при проведенні уроків закріплення, систематизації навчального матеріалу. Це можуть бути тематичні, синхронні, хронологічні та інші види таблиць.

Слайд 12

Що вчинила зміюка з Івасиком - Телесиком, порушуючи тим самим його права? Конвенція ООН про права дитини Стаття 35. Викрадення, торгівля та контрабанда. Держава зобов'язана не допускати викрадення дітей, торгівлі чи контрабанди ними.

Слайд 13

Аналіз картини Презентація, змістом якої є одна картина, плакат, зображення (наприклад, обговорення картини відомого художника).

Слайд 14

Тренажер Закріплення умінь, навичок учнів через виконання, і можливістю виправлення помилкових кроків.

Слайд 15

12 5 + 6 = ? 11 13 14 15 16 17 18

Слайд 16

«Тільки головне»! Презентація має бути стислою і лаконічною – чим менше слайдів потрібно, щоб розкрити тему, тим краще. . На слайдах не повинно бути ніякої інформації, що не збираєтесь озвучувати. Все по темі і коротко.

Слайд 17

Основними елементами слайдової презентації є слайди, замітки та заголовки. На кожному слайді можна вмістити такі елементи: заголовки, основний текст, графічні об’єкти, елементи мультимедіа, дату, час, текст колонтитула, номер слайда, кнопки керування процесом демонстрації.

Слайд 18

На кожному слайді має міститись заголовок. Мінімум тексту на слайдах! Інформація на слайдах має подаватись в доступній формі. Слайди не потрібно загружати зайвою інформацією

Слайд 19

Продумайте дизайн презентації. Дизайн має бути: Збалансованим. Економним. Контрастним. Єдиним.

Слайд 20

Для реалізації успішного дизайну потрібно дотримуватись законів композиції колористики ергономіки наука про узгодження складових об’єкта для надання йому зовнішньої привабливості та функціональності, а також результат такого узгодження. наука про колір, його властивості, особливості сприйняття кольорів людьми різних вікових та соціальних категорій тощо. наука про ефективність використання людиною пристроїв, засобів, на основі врахування особливостей побудови та функціонування людського організму.

Слайд 21

Слайд 22

Керуйтесь правилом «Легко для очей та вух». Правильно використовуйте анімацію. Правильно визначте темп демонстрації презентації.

Слайд 23

Джерела інформації http://metodportal.net/node/1353 http://galanet82.narod.ru/lisovska/kind.htm http://www.eduwiki.uran.net.ua/wiki/index.php/Види_навчальних_презентацій

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика